Şubat 26, 2024

Analistten İki Meme Coin için Meteorik Tahmin: “O Varlık %11541 Fırlayabilir!”

Kripto para analisti Ali Martinez, Dogecoin fiyatının önümüzdeki aylarda meteorik bir yükselişe geçeceği konusunda iddialı bir tahmin yayınladı. Analist, benzeri bir modelin 2020 yılında da görüldüğünü iddia etti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, benzeri modelin tekrarlanması halinde DOGE fiyatının %11541 oranında artabileceğini iddia etti. DOGE, 2020 yılında yaşadığı o döngüde %28770 oranında fırlamış ve piyasası alt üst etmişti.

…Şu anda, DOGE bu modeli yansıtıyor gibi görünüyor: azalan bir üçgenden çıktıktan sonra, şimdi bir konsolidasyon aşamasında ve potansiyel olarak başka bir önemli boğa koşusu için zemin hazırlıyor.

dogecoin meteorik bir ralliye hazırlanıyor

Trader’ın grafiğine bakıldığında, Dogecoin fiyatının yıl sonuna doğru yaklaşık 10 dolara ulaşabileceği görülüyor. Bu yazının yazıldığı sırada DOGE 0,0859 dolardan işlem görüyordu.

Martinez, DOGE rakibi PEPE Coin’in de yükseliş eğilimli ters baş ve omuz formasyonundan çıkmanın eşiğinde olduğunu belirtti.

PEPE’nin nereye gittiğini biliyorsunuz! Önce 0,00000166 dolar, sonra 0,00000274 dolar.

pepe coin fiyatı güçlü bir ralli hazırlığında

Son olarak akıllı sözleşme protokolü Cardano için de yorum yapan Martinez, altcoin’in Tom Demark (TD) Sıralı göstergesine dayalı bir düşüş sinyali verdiği konusunda uyarıyor.

TD Sıralı göstergesi tipik olarak trend yönünü ve potansiyel fiyat dönüşlerini belirlemek için kullanılır.

TD Sıralı göstergesi Cardano üç günlük grafikte bir satış sinyali gösteriyor. Bu göstergenin düşüş sinyali verdiği son iki seferde ADA’nın bir fiyat düzeltmesi yaşadığını belirtmek önemlidir!

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?