Ocak 12, 2024

Analistten %36.200 Fırlama İhtimali Bulunan Altcoin için Dikkat Çeken Analiz!

Popüler analist EGRAG, XRP fiyatının mevcut seviyelerini ve gelecekteki olası hareketini yorumladı. Analist, fiyatta olası bir patlama olasılığının arttığını belirterek “RGB” adını verdiği fenomene dikkat çekti.

Gama ışını patlaması anlamına gelen GRB, muazzam miktarda gama ışını radyasyonu salan oldukça enerjik bir patlamadır. EGRAG, XRP’nin fiyat patlamasının da benzer bir hızda olacağına inanıyor.

Ancak analiste göre, beklenen bu fiyat patlamasının birincil katalizörü, kripto varlığın 2017’deki rallisini tekrarlama potansiyeli. XRP fiyatının Ocak 2017’de 0,0030 dolar gibi düşük bir seviyeye gerilemesine karşın, piyasanın o dönemde zaten bir ön yükseliş evresine tanıklık ettiği biliniyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere XRP o dönem 0,0030 dolarlık seviyelerden %110 yükselterek 3,31 dolara yükseldi. Ancak varlık 2023 yılında zaman zaman oldukça sessiz kaldı.

Potansiyel XRP Fiyat Hedefleri

XRP’nin düşük performansı bazı yatırımcılar arasında endişelere yol açarken, EGRAG 2017’dekine benzer bir fiyat formasyonu öngörüyor.

EGRAG, bir sonraki Fibonacci bölgelerinin 11 dolar, 33 dolar ve 220 dolar gibi iddialı fiyat hedeflerine dayandığını belirtti. Bağlam açısından, 220 dolarlık fiyat, XRP’nin mevcut fiyatı olan 0,6055 dolardan %36,233’lük bir fiyat artışı anlamına geliyor.

analist egrag xrp fiyatında potansiyel seviyeleri açıkladı

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?