Şubat 10, 2024

Analistten Ethereum Rakibi Altcoin İçin Tahmin: İşte %135’ten Fazla Artış için Gerekenler!

Ünlü bir kripto analisti, bu altcoin‘ in, belirli bir direnç seviyesini kırması durumunda fiyatını ikiye katlanabileceği görüşünde.

Michaël van de Poppe Polkadot’un (DOT) %135’ten fazla bir artış yaşayabileceğini belirtti. Bunun da 9,40 dolarlık direnci aşması durumunda gerçekleşebileceğini belirtti.

“Diğer ekosistemlerde de benzer bir gelişme göreceğimizi düşünüyorum. Bunlardan biri, şu anda daha yüksek zaman dilimlerinde yükseliş eğilimi gösteren Polkadot. Bu nedenle DOT’un 17 doları aşarak yükselmesi olası görünüyor.”

Trader, DOT’un grafiğine bakarak 9,39 dolarlık direnç seviyesini desteğe dönüştürürse, DOT’un 17 dolara yükselebileceğini iddia ediyor.

Altcoin, haber yazıldığı sırada %1,97’lik bir artışla son 24 saatte 7,21 dolardan işlem görüyor.

Trader ayrıca, Cuma günü Bitcoin’in 48.000 dolar seviyesini aşarak ani bir yükseliş yaşamasını beklemediğini ifade ediyor.

“Bitcoin 48.000 doları aştı. Bu güç beni şaşırttı ama hoşuma gittiğini söylemeliyim.”

Son olarak, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ABD’nin borç seviyesinin endişe verici olduğunu söylediği yeni bir röportajdan alıntı yaptı. Trader, Bitcoin’in ekonomik bir çöküş durumunda güvenli bir liman varlığı olduğuna inanıyor.

“Putin, ABD’nin 33 trilyon dolarlık borcunun dünyanın geri kalanı için büyük bir endişe kaynağı olduğunu belirtti. Bu kısım, bugün düşündüğümüzden daha önemli. Bitcoin alın. Altın alın. Bu enflasyona değil, iflasa karşı bir önlemdir.”

Bitcoin, haber yazıldığı sırada son 24 saatte yaklaşık %3 artışla 47.436 dolardan işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?