Eylül 21, 2023

Analistten Dikkat Çeken Uyarı: Bir Ayda %300 Roketleyen Bu Altcoin’e Dikkat!


Kripto para piyasası son aylarda oldukça hareketli bir dönem geçiriyor ve analistler, farklı dijital varlıkların fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışıyorlar. Bu bağlamda, Analist Altcoin Sherpa, Tellor Tributes (TRB) için ilginç bir analiz sundu.

Altcoin Sherpa’ya göre, Tellor Tributes, Ağustos ortasından itibaren %300’ün biraz üzerinde bir toparlanma yaşadıktan sonra bir düzeltme hareketine hazırlanıyor gibi görünüyor. Bu analist, TRB’nin fiyat grafiğini inceleyerek, yakın gelecekte neler bekleniyor olabileceğini tahmin etti.

“TRB: Bu çılgın oyunlar eninde sonunda sona erecek ama piyasa yapıcı faaliyetleri göz önüne alındığında bu oyun büyük bir ralli elde etti. 40 – 45 dolar civarında short pozisyon açmayı bekliyorum.” 

Yukarıdaki grafikte Altcoin Sherpa’nın fiyat hedefleri daha net görülüyor. Analiste göre, Tellor Tributes, ilk olarak bu ayın başlarında ulaştığı 45 dolar civarındaki zirveye doğru bir toparlanma yaşayabilir. Ancak, bu yükselişin ardından TRB’nin fiyatının 28 doların altına düşmesi bekleniyor.

Tellor Tributes basın zamanında 38,45 dolar seviyesinde işlem görüyor.

TRB dışında Bitcoin’i (BTC) inceleyen takma adlı analist, lider kripto varlığının önemli bir direnç seviyesinin üzerine çıkmaya hazır olduğunu düşünüyor.

“BTC: Bu dalgalanma ortaya çıkıyor. 28.000 dolar geliyor, mücadele etmeyin.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz Bitcoin konusunda kripto analisti Ali Martinez de Altcoin Sherpa’ya benzer bir düşünceyi dile getirdi. Martinez’e göre BTC’nin on-chain (zincir içi) faaliyeti şu anda bir boğa koşusunun ilk aşamalarında olduğumuzu gösteriyor:

“Boğa koşusu genellikle on-chain aktivitenin artmasıyla karakterize edilir! Yeni cüzdanların aylık ortalaması (kırmızı) yıllık ortalamayı (mavi) aştığında bu durum fark edilebilir; bu da ağ temellerinin güçlendiğini ve kullanımın arttığını gösterir. Durgun fiyatlara rağmen BTC on-chain faaliyetinin genişlediğine dikkat edin, bu da BTC boğa koşusunun yakında devam edebileceğini gösteriyor!” 

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?