Mart 14, 2024

Analistten Çılgın Tahmin: O Altcoin ve Ethereum Kripto Piyasasını Kırıp Geçecek!

Popüler kripto analisti Credible, ödeme devi XRP fiyatının yukarı yönde büyük bir harekete tanık olmaya hazırlandığını düşünüyor.

Credible, XRP’nin Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve genel olarak kripto para piyasasından daha iyi performans gösterdiği bir aşamaya girmek üzere olduğunu öne sürdü. Analiste göre altcoin, hem Bitcoin hem de Ethereum karşısında yükseliş sinyalleri vemeye başladı.

“XRP’de hala aşağıdan pozisyondayım ve üçüncü kez ekledim, ortalama yukarı gidiyor. BTC ve ETH pariteerinin her ikisi de (üç günlük grafikte) boğa sinyallerini verdi. Daha önce bahsettiğim gibi güçlü performans her an gelebilir.”

xrp fiyatı yukarı yönlü hareketine hazır

Yükseliş sapması, fiyat düşmeye devam etse veya yatay işlem görse bile bir varlığın yükseliş ivmesi kazandığını olarak yorumlanıyor.

Fiyat hedefine gelince, Credible, XRP/BTC çiftinin mevcut seviyelerden yaklaşık %250 oranında artabileceğini düşünüyor ve 0,0000356 BTC’ye (2,55 dolar) doğru bir hareket öneriyor. Haber hazırlanırken parite 0,00000958 BTC (0,68 dolar) seviyesinde işlem görüyordu.

Trader ayrıca Ethereum‘da da yükselişe geçtiğini belirtti. Credible, Ethereum’un önemli bir geri çekilmeye tanık olmadan önce yükselmeye devam edeceğini öngörüyor.

“BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasıyla birlikte, herkes kaçınılmaz olarak sırada ETH’nin olduğunu biliyor. Şu anda kenarda duruyorsanız, 3600-3700 dolara doğru bir fitil umuyorsunuz, ama bu konuda yalnız değilsiniz.

ETH’nin önemli bir geri çekilmeden önce %25+ daha yukarı yönlü ilerlediğini görmek beni şaşırtmaz.”

Credible ayrıca Ethereum’un bu piyasa döngüsü sırasında beş rakamlı fiyat seviyesini etiketlediğini gördüğünü söylüyor.

“Minimum 10.000 dolar, ve hatta 20.000 dolar civarı da mümkün.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?