Mart 30, 2024

Analistten Çılgın Meme Coin ve Altcoin Hareketi İddiası: Bu Döngüye Dikkat Edin!


Kripto para analisti Altcoin Sherpa, X sosyal medya platformundaki 212.900 takipçisine Dogecoin fiyatının mevcut seviyelerden %200’ün üzerinde bir artış yaşayabileceğini belirtiyor.

“DOGE: Şu anda gerçekten harika bir uzun vadeli yatırım fırsatı sunuyor. Uzun vadeli olarak düşündüğüm zaman dilimi altı aydan uzun bir süreyi kapsıyor. Bu döngü içerisinde gerçekten çılgın bir performans sergileyecek ve muhtemelen şu anki değerinden en az üç kat daha fazla değer kazanacak. Bu kripto para, 700 gün boyunca biriktirildi ve hala tüm kripto dünyasının simgesi olma özelliği taşıyor. Ayrıca, piyasa değeri, likidite gibi faktörler göz önüne alındığında oldukça ‘güvenli’ bir yatırım olarak kabul edilebilir.”

dogecoin yeni rallilere hazır

Altcoin Sherpa, Bitcoin tahminine geçerek, öncü kripto varlığının yeni bir yükseliş öncesinde bir konsolidasyon aşamasında olduğunu ifade etti.

“BTC: Fiyatlar yaklaşık bir aydır bu seviyelerde konsolide oluyor. Genel olarak, bu yükseliş eğilimi ve (kısa vadede) 60.000 doların altına inmeyi beklemiyorum. Bir miktar daha düşüş bekliyoruz ve ardından bir sonraki ayağı yukarı doğru atacağız. Bence şu anda düşüşe geçmek için herhangi bir neden görmüyorum.”

Altcoin Sherpa, yapay zeka odaklı kripto projesi Fetch.ai (FET) üzerinde bir yükseliş trendi olduğunu ve geri çekilmelerin aktif trader’lar için potansiyel fırsatlar sunduğunu vurguluyor.

“FET: Yükseliş trendine devam ediyoruz. Eğer aktif olarak alım satım yapıyorsanız, herhangi bir düşüş fırsatı olarak görülebilir. Bence hala son derece güçlü bir pozisyonda.”

kripto para piyasasındaki hareketlilik dikkat çekiyor

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?