Mart 15, 2024

Analistten Bu Altcoin’ler İçin Meteorik Tahmin: Boğa Koşuşunda 100x Kazanç Mümkün!

Kripto uzmanı Miles Deutscher, altcoin ‘lerin etrafındaki artan beklentilere dikkat çekerek yatırımcıları piyasaya temkinli yaklaşmaya çağırıyor. Miles, birçok altcoinin heyecan verici olduğunu ve paranın 100 katı gibi büyük getiriler vaat ettiğini belirtti. Ancak, bunun özellikle Bitcoin ya da Ethereum gibi tanınmış kripto paralar için gerçekçi olmadığını düşünüyor. Bir coin ne kadar değerliyse, büyümesinin o kadar zor olduğunu vurguladı.

Miles, bunun yerine çevrimiçi oyun, yapay zeka ve finans gibi alanlarda daha yeni, daha küçük coinlere bakmayı öneriyor. Bu küçük projelerin büyümek için daha fazla alanı olabileceğini söylüyor. Gelecek vaat eden altcoin sektörlerini tartışırken, Miles, kripto oyun alanındaki Axie Infinity gibi belirli projelere ve birinci katman blok zinciri altyapı projelerine, örneğin Solana ve Cardano’ya işaret ediyor.

Katman 1 token’larıyla ilgili olarak, bilgi işlem kaynaklarına olan talebi artıracağına inandığı DPIN anlatısıyla olan bağları nedeniyle AOS’a olan ilgisini dile getiriyor. Benzer şekilde, Zeta Chain ve Alium gibi projeler, farklı risk derecelerine sahip olsalar da, Katman 1 alanındaki potansiyelleri nedeniyle dikkatini çekiyor.

Oyun ve Katman 1 token’larının ötesinde, yapay zeka sektöründe önemli kazançlar için umut vaat ettiğini düşünüyor. Mevcut değerlemelere rağmen, özellikle yapay zeka ve derin öğrenmeye odaklanan yeni protokollerle yapay zeka sektörünün önemli ölçüde büyüyeceğine inanıyor. AIT, ZRX ve Pal gibi projeler onun radarında.

Bitcoin boğa piyasalarının zaman çizelgesini açıklayan Miles, tüm zamanların en yüksek seviyesinin kırılmasından zirveye ulaşmasına kadar geçen ortalama süreye dikkat çekiyor ve bu sürenin tarihsel olarak yaklaşık 300 gün olduğunu belirtiyor. Potansiyel senaryolar üzerine spekülasyon yapan Miles, piyasa döngülerindeki belirsizlikleri kabul etmekle birlikte, Ocak 2025’e kadar olası bir Bitcoin zirvesi öneriyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?