Ocak 6, 2024

Analistten Bu Altcoin’ler için İddialı Tahmin: 2024 Yılında Adeta Parlayacaklar!


Son güncellenme : 06.01.2024 - 21:51

Tahminleriyle ünlü olan bir kripto analisti, büyük hacimli bir altcoin için görüşlerini dile getirdi. Bu bağlamda bu yıl güçlü kazançlar elde etmeye hazır olduğu görüşünde olduğınu ifade etti. Altcoin Sherpa takma isimli analisti, X’teki takipçilerine Binance Coin ‘in (BNB) kısa vadede düşüşe geçebileceğini ancak bu yıl büyük bir yükseliş yaşayabileceğini belirtti.

Bence 285 dolar civarında teklif verin. Mevcut alan şüpheli ve tüm piyasa şu anda sallantılı. Yine de hala yükseliş var. Bence 2024’te BNB için güçlü kazançlar göreceğiz; çoğunlukla Binance launchpad projeleri ve daha fazlası aracılığıyla.

Binance Coin fiyat analizi

Altcoin, son 24 saatte %4’ten fazla düşüşle haber yazıldığı sırada 309,13 dolardan işlem görüyor.

Trader ardından Arbitrum ile devam etti. ARB’nin uzun vadeli yükselişte olduğunu, ancak kısa vadede daha düşük işlem aralıklarına düşmesini beklediğini belirtiyor.

Bunun hala güçlü olduğunu ve fiyatın bazı net aralıklara sahip olduğunu düşünüyorum. 1,80 dolar gibi bir teklif verebilirim ve bu iyi bir başlangıç noktası olmalı; işler kötüye giderse 1,60 dolarlara kadar inen teklifler olabilir. Yine de bu yüksek zaman diliminde yükseliş devam ediyor.

binance coin fiyat tahmini

Arbitrum, son 24 saatte %3,42 düşüşle haber yazıldığı sırada 1,87 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, trader, herkesin kendi merkezi olmayan ağlarını minimum maliyetle başlatmasını sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri olan Celestia’nın (TIA) muhtemelen daha yükseğe çıkacağını belirtiyor.

Celestia, son 24 saat içinde %1’den fazla artışla, haber yazıldığı sırasında 15,73 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?