Haziran 8, 2024

Analistten Bu Altcoin için Meteorik Tahminler: İşte Beklenen O Seviyeler!


Crypto Banter’ın ‘The Sniper Trading Show’ programında, analist izleyicilerin boğa piyasası hakkındaki heyecanını ve pozitifliğini değerlendirdi. Piyasa duyguları ve aşamaları üzerine konuşarak, altcoin ‘lerin henüz ‘Umut’ aşamasına bile gelmediğini, hala inançsızlık aşamasında olduklarını belirtti. Bu durumun, genellikle boğa döngüsünün sonuna doğru görülen altcoin rallisi aşamasının yaklaştığına işaret ettiğini öne sürdü.

Analist Ethereum‘a değinerek, şu anda 4.900 doların zirvesiyle ilişkili olan 3,68 Fibonacci seviyeleri civarında olduğunu belirtti. Fibonacci seviyelerinin yukarıdan aşağıya doğru kullanılması, analiz için gerekli tüm seviyeleri sağladı. Ethereum, ilk seviyeleri geçtiğinde, bir sonraki hedefi belirledi. Eğer bu seviyeleri geçemezse, genellikle bir önceki seviyeye geri dönerek bu bölgelerde kar elde edilmesi durumunda nereden geri alım yapılacağını gösterdi.

Analist, Ethereum için 7.000 dolar, 11.000 dolar ve 15.000 dolar hedeflerini belirledi. Gerçek bir boğa koşusunun gerçekleşmesi durumunda, Ethereum’un önceki boğa piyasalarında olduğu gibi 3.618 Fibonacci seviyesine ulaşması gerektiğine inanıyor. Bu nedenle, 7.000 dolar ve 11.000 dolar ara hedeflerle birlikte, 15.000 dolar potansiyel zirveye hazırlanıyor. Bu haber yazıldığı sırada ETH 3.698 dolardan işlem görmekte olup, son 24 saatte %3 düşüş yaşadı.

Bununla birlikte analist, kripto para piyasası hakkında bir uyarıda bulunarak, milyar dolarlık piyasa değerlerine rağmen, gerçek değerin bunun yalnızca bir kısmı, yaklaşık 300 milyon dolar olabileceğini belirtti. Bu tutarsızlığın, piyasayı çevreleyen coşku ve heyecandan kaynaklandığını ve şişirilmiş fiyatlara yol açtığını vurguladı.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?