Ağustos 26, 2023

Analistten Bu Altcoin İçin Çarpıcı Tahmin: “Yatırımcılar için Kolayca 20x Kazanç Sağlayabilir”


Kripto para trader’ı ve analisti EGRAG CRYPTO bugün attığı bir tweet‘te Moonbeam’in (GLMR) bir sonraki boğa koşusunda yatırımcılar için kolayca 20 kat getiri sağlayabileceğini öngördü. Altcoin için olumlu bakış açısına ek olarak analist, Polkadot (DOT) ekosistemi için yükseliş görünümünü de paylaştı.

Haber yazıldığı sırada, kripto para birimi 0,1984 dolardan işlem görüyor. Bu, 24 saatlik %3,22’lik bir kazanç elde etmesinin ardından gerçekleşti. Bu olumlu günlük performans, GLMR’nin haftalık performansını kırmızıdan çıkarmak için yeterli olmadı. Ancak kripto para birimini son 7 gün için% 0,49 düşüşte bıraktı.

Yaklaşık 142,037 milyon dolarlık piyasa değeriyle GLMR, değerleme açısından en büyük 158. kripto para projesi olarak sıralandı. Bu, 143,288 milyon dolarlık piyasa değeriyle Ontology’nin (ONT) altında ve 142 milyon dolarlık değeriyle Band Protocol’ün (BAND) üstünde yer aldı.

Bu arada, Polkadot ekosistemindeki tüm projelerin toplu piyasa değeri son 24 saat içinde %1,48 arttı. Bunun ardından, ekosistemin değeri haber yazıldığı sırada 10.663.317.067 dolar oldu. Piyasa değerindeki bu artışa rağmen, Polkadot ekosistemindeki işlem hacmi %8,11 düşerek toplam 396.657.742 dolara geriledi.

Teknik açıdan bakıldığında, GLMR günlük grafiğinde 9 EMA çizgisini aşmaya çalışıyor. Bugünkü günlük mumunu bu teknik göstergenin üzerinde kapatırsa, günlük işlem seansını 20 günlük EMA çizgisinin üzerinde 0,2090 dolar civarında kapatmayı deneyebilir. Bu da altcoin fiyatının 0,2450 dolara yükselmesi için gerekli zemini hazırlayacaktır.

Devam eden alım desteği, GLMR’nin fiyatının önümüzdeki 2 hafta içinde 0,2450 dolarlık direnci desteğe çevirmesine neden olabilir. Bu gerçekleşirse, yatırımcılar ve trader’lar kâr elde etmezse, kripto para biriminin yükselişi bir sonraki ay 0,30 dolara doğru devam edebilir.

Öte yandan, GLMR’nin bugün 9 günlük EMA çizgisinin üzerinde bir günlük mum kapatamaması, altcoin’i 0,1870 dolarlık önemli destek seviyesini yeniden test etme riskiyle karşı karşıya bırakabilir. Bununla birlikte, RSI çizgisi son 48 saat içinde RSI SMA çizgisinin üzerinde yükselişe geçtiği için bu düşüş tezi geçersiz kılınabilir. Bu da alıcıların üstünlük sağladığına işaret ediyor.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?