Eylül 7, 2023

Analistten Bu Altcoin İçin Çarpıcı İddia: Yükseliş Hareketi İçin Hazırlanıyor!


Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, orta ölçekli bir altcoinin yükseliş patlaması için zemin hazırlıyor olabileceğine inanıyor. Kripto trader’ı Michaël van de Poppe, X’teki 666.400 takipçisine blok zinciri kahini Chainlink ‘in (LINK) Bitcoin (BTC) karşısında çıkış yapabileceğini söylüyor.

Trader, LINK’in 7,27 dolar ile 5,50 dolar arasındaki bir işlem aralığının alt ucunu tekrar ziyaret etmesine rağmen, Chainlink’in haftalık zaman diliminde Bitcoin’e karşı daha yüksek bir düşük fiyat basması durumunda yükseliş eğilimini doğrulayabileceğini söylüyor.

Chainlink

Trader’ın LINK/BTC grafiğine göre, Chainlink’in 0,000236 BTC’ye (6,08 dolar) yükseldikten sonra 0,000216 BTC’nin (5,57 dolar) üzerinde kalarak yükseliş eğilimini teyit edip edemeyeceğini yakından izliyor.

Bu haber yazıldığı sırada, LINK/BTC 0,000241 BTC (6,17 dolar) karşılığında işlem görüyor.

Trader’a göre, piyasa Chainlink’in Temmuz ayında başlattığı Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Protokolünü (CCIP) henüz fiyatlandırmadı. CCIP’nin, Ethereum’un (ETH) proof of work’ten (PoW) proof-of-stake (PoS) mutabakat mekanizmasına yükseltilmesine benzer şekilde ağ için büyük bir destek olduğunu söylüyor.

Birlikte çalışabilirlik protokolü, zincirler arası uygulamalar ve hizmetler oluşturmak için kolay bir yol sunmayı ve basitleştirilmiş token transferleri sağlamayı amaçlamaktadır.

 Aslında Chainlink, CCIP’nin bu son temel sürümü ve bununla birlikte göreceğimiz olası büyüme ile gelecekteki değerlerine kıyasla değerinin altında, çünkü Chainlink’in değerlemesi ATH’den (tüm zamanların en yüksek seviyesi) hala %85 daha düşük. CCIP’nin entegre edilmediği bir ATH.

Evet, fiyat hareketi o kadar büyük bir ivmeye sahip olduğumuzu göstermiyor, ancak en büyük kâr ve getirilerin belirsiz zamanlarda satın alma yoluyla elde edildiğini anlamalısınız. Bu da onlardan biri.

Altcoin‘in fiyat hareketinin aylardır mücadele ettiğini belirtiyor.

 İşin korkunç yanı, Chainlink’in 483 gündür, yani 15 aydan uzun bir süredir yatay bir aralıkta hareket ediyor olması ve LINK/BTC çiftinde üç yıldan uzun bir süredir aşağı yönlü bir trend olması.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?