Analistten Bitcoin ve O Meme Coin için Patlayıcı Tahmin: %500 için Hazır Olun!


Önde gelen bir kripto analisti DonAlt, Bitcoin fiyatının ilerideki potansiyel yolunu tahmin ederken, Dogecoin’in yükseliş eğilimine işaret etti.

Analiste göre, Dogecoin’in şu anki seviyesinden 1 dolarlık bir fiyata ulaşması “çok olası değil” ancak potansiyel kazancın %554’e kadar olabileceğini belirtti.

Analist, meme coin‘in Bitcoin’e karşı sağlam bir destek bulmasının ardından Dogecoin’in yükseliş trendine girdiğini iddia etti.

“Dikkat çeken nokta, DOGE’un BTC grafiğindeki desteğe geri dönmesi.”

Analiste göre, Dogecoin’deki yükseliş tezini geçersiz kılacak bir durumun olabileceği ancak bunun hedef fiyatı etkilemeyeceği belirtiliyor.

“Burada, 0,05 doların üzerinde bir geçersiz kılma olması, hedef fiyatın yukarıda olmasını engelleyebilir… Ancak bu en kötü senaryo değil… Özellikle 0,12 veya 0,13 dolar seviyelerinde işlem görürken, çünkü bu noktalar sadece %20 uzaklıkta ve en uygun giriş noktası olabilir.”

dogecoin fiyatı yükselişe hazır

Bitcoin için de yorum yapan DonAlt, bu ayın başlarında kaydedilen 73.000 dolarlık zirveden çift haneli düzeltmeye rağmen trendin yükselişte göründüğünü söylüyor.

“Genel olarak, hala büyük bir yükseliş trendi içindeyiz ve bu trend oldukça etkileyici. Bu nedenle, düşüşler alım fırsatları sunar ve bence eğer geri çekilmeler yaşanacaksa ve aylık grafikte düşüş eğilimi görülecekse, en iyi seçenek Şubat ayındaki 41.800 dolar ile 64.000 dolar arasında uzanan mumun büyük bir kısmını geri çekmektir.”

Analiste göre, Bitcoin 60.000 dolar destek seviyesinin altına düşerse, bir sonraki destek seviyesi mevcut fiyatın yaklaşık %22 altında olacak.

“Bu benim düşüş görüşüm… Mart ayını düşüşle kapatırsak ve sonra haftalık zaman diliminde sahip olursanız, ve bu temelde herkesin konuşmaya devam ettiği destektir, 52.000 dolarlık destek var.”

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?