Ocak 25, 2024

Analistten Bitcoin İçin Fiyat Tahmini: Hala Yükseliş Eğiliminde, İşte Nedeni!

Takip edilen kripto stratejisti Kevin Svenson Bitcoin ‘in keskin bir düşüşine rağmen hala yükseliş eğiliminde olduğu görüşünde.

Şu anda piyasa genelinde bir belirsizlik ve şüphe (FUD) söz konusu. Karşıt bir sinyal yükselişe yönelik bir sinyal olmalı.

BTC şu anda klasik bir genişleme evresinde, bir daralma evresinin ardından bir genişleme evresi, ardından bir daralma evresi ve şimdi bir sonraki yarılanma, bir genişleme evresi geliyor. Bu yüzden genel olarak yükseliş eğilimi tahminimi sürdürmeye devam ediyorum.

bitcoin fiyat grafiği

Analiste göre, BTC’nin Nisan ayında gerçekleşmesi planlanan yarılanma olayı talepte bir artışa neden olacaktır. Bu nedenle, analiste göre Bitcoin fiyatı hala düşebilir ancak yükseliş ivmesini koruyacaktır.

Bitcoin düşüşü devam ederse, bir sonraki destek sıçramamız için düşük 33.000 dolar aralığını hedefleyeceğim. Bu da bize yarılanma dönemine girerken güzel bir ralli sağlar diye düşünüyorum ve yarılanma muhtemelen piyasaya çok fazla talep sağlayacaktır.

Koinfinans.com olarak  bildirdiğimiz üzere Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 40.198 dolardan işlem görüyor ve gün içinde marjinal bir artış yaşadı.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?