Eylül 16, 2023

Analistten Bitcoin Boğa Piyasası Analizi: “Bu Seviyeler Geldiğinde Daha İkna Edici Olacak”!


Kripto analisti Jason Pizzino, önde gelen kripto varlığın son dönemdeki fiyat durgunluğuna rağmen Bitcoin (BTC) boğa piyasasının devam ettiğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Pizzino, 290.000 YouTube abonesine BTC’nin boğa piyasası döngüsünün Ocak ayı civarında oluşmaya başladığına ve şekillenmeye devam ettiğine inandığını söylüyor.

“Bu, tıpkı bir önceki döngüde ve ondan önceki döngüde olduğu gibi bir boğa piyasasının başlangıcı. Başlangıçlar her zaman net değildir. Bu kadar net olamazlar.

Her şey netleştiğinde, bu sondur. İşte o zaman perakendecilik başlar. İşte o zaman herkes pazara girmek için heyecanlanır çünkü herkes aynı şeyi görür.”

Trader’a göre, kripto varlık 28.500 dolar seviyesini geçerse boğa piyasası döngüsünü daha ikna edici bir şekilde teyit edecek.

“Bu piyasa 25.000 doların altında neredeyse hiç zaman geçirmedi. Daha fazla zaman geçiremeyeceğini söylemiyorum ama altı aydır bu haftalık kapanış seviyelerinin üzerinde. Şimdiye kadar oldukça iyi, ancak boğalar henüz orada değil. En azından bazı kapanışların 26.550 doların üzerinde başladığını görmeleri gerekiyor. Bu yüzden burada çok fazla umutlu olmaya çalışmıyorum.

Boğaların hala yapması gereken çok şey var. Beyaz çizginin üzerine, 28.500 dolara geri döndüğümüzde sevinmeye başlayabilirim. Bu, Bitcoin’in yukarıda konsolide olmaya başlaması ve daha sonra 32.000 doları kırmaya çalışmak için bu sürekli yüksek düşükleri koyması için anahtar seviyelerden biri.”

Bitcoin, son 24 saatte %0,4 artışla haber yazıldığı sırada 26.642 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?