Mart 19, 2024

Analistten 2024’te 6 Kat Ralli İçin Belirlenen En İyi 6 Altcoin: “Parabolik Kazançlar” Görülebilir!

Bitcoin’in kripto piyasasındaki artan hakimiyeti 2021’deki %73’lük zirvesinden %53’e düştü. Uzmanlara göre bu düşüş yeni bir altcoin sezonu potansiyeline işaret ediyor.

Bu yıl bir altcoin patlaması yaşanacağına dair tahminlerle birlikte, ünlü kripto analisti Lark Davis’in son videosundan yola çıkarak altı altcoin 2024’te potansiyel büyüme için hazırlanıyor. Önümüzdeki altı ay içinde bu 6 altcoin için ‘parabolik kazançlar’ görülebilir.

Bu projeler, oyun platformlarından değişim platformlarına kadar kripto içinde benzersiz değer önerileri sunuyor ve bunlar en gözde seçimler; işte nedeni.

Jüpiter (JUP)

Davis, Solana blok zincirindeki en büyük borsa toplayıcısı olan Jüpiter‘i tartışarak başladı. Jupiter’in Launchpad ve sürekli takas DEX gibi yaklaşan özelliklerle ivme kazanması bekleniyor. Davis, özellikle Jupe sahipleri için onaylanmış airdrop ve ücret paylaşım planları ile Jupiter’in arkasında önemli bir potansiyel görüyor.

Beam (BEAM)

Bir oyun merkezi ve kuluçka platformu olarak Beam’in stratejik token yakımları ve ortaklıkları, fiyatların önemli ölçüde değer kazanmasını sağladı. Davis, platformun sağlam bir ekosistem oluşturma konusundaki kararlılığına ve Forgotten Playland’in lansmanının BEAM token’ına daha fazla fayda sağlayacağına dikkat çekiyor.

Polkadot (DOT)

Davis dikkatini Polkadot’a çevirdi. Geçmişteki eleştirilere rağmen, Polkadot‘un yaklaşan 2.0 güncellemesi ve token yakma potansiyeli, yenilenen ilgi için fırsatlar sunuyor. Moonbeam gibi projelerin, DOT’un yanı sıra büyüme beklentileri sunan Polkadot ekosistemi içindeki önemini vurguluyor.

Puff (PUFF)

“Oyunlaştırılmış bir meme coin” olarak tanımlanan Puff, Mantle Ethereum ile olan ilişkisi ve benzersiz airdrop mekanizması nedeniyle Davis’in dikkatini çekti. Gelecek vaat eden Puff, üç aylık bir olay örgüsü ve token sahipleri için ETH ödülleri ile topluluk odaklı projeler için umut verici bir yatırımdır.

Parcel (PAR)

Solana merkezli bir emlak piyasası borsası olan Parcel, yatırımcıların zincir üzerindeki küresel emlak piyasalarına katılmalarına olanak tanıyor. Davis, Parcel’in Nisan ayında çıkacak token sürümü ve emlak sektöründeki stratejik konumuyla büyüme potansiyeli görüyor.

Mix Mob (MIX)

Listesini tamamlayan Davis, Solana’da sektörün deneyimli isimleri tarafından desteklenen bir oyun coin’i olan Mixmob’u ele aldı. Düşük piyasa değeri ve biri Star Wars ile olmak üzere önemli ortaklıkları olan Mixmob’un ana oyun sürümü için daha büyük planları var ve oyunla ilgili kripto paralara yönelik artan talepten yararlanmaya hazırlanıyor.

Kaynak : CoinPedia
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?