Haziran 10, 2024

Analistlerin Parabolik Ralli Beklediği Meme Coin’de Dev Kurumsal Kâr


Mayıs ayı sonlarında 0.0000172 dolar seviyesine ulaşan PEPE, daha sonrasında bir düşüş yaşayarak 0.0000123 dolar seviyesine geriledi. Bu süreçte piyasa değeri ise 5.25 milyar dolara düştü. Bu aşağı yönlü trend, kripto para piyasasının bir düzeltme veya konsolidasyon aşamasına girdiğine işaret edebilir.

Analistlerin PEPE Fiyatı Geleceği Hakkındaki Yorumları

Kripto analisti Crypto Rover, bu düşüşe rağmen PEPE’nin mevcut seviyesinden 10 kat artış göstereceğini öngörüyor. Kripto topluluğunda birçok kişi kurbağa temalı meme coin‘in 0.0000172 dolara ulaştığında zirveye ulaştığını düşünse de, Crypto Rover, potansiyeli olduğuna inanıyor.

Analist, PEPE’nin piyasa değerinin kolaylıkla 60 milyar dolara ulaşabileceğine ve bu durumda fiyatının mevcut seviyesinden 10 kat artabileceğine inanıyor.

Öte yandan, büyük kurumlar PEPE’nin fiyat düşüşünü fırsat bilerek büyük miktarlarda alım yapıyorlar. Güçlü bir girişim sermayesi şirketi olan Nascent, Binance üzerinden yaklaşık 5.48 milyon dolar değerinde, 447.67 milyar PEPE token satın aldı. Bu akıllı hamle, şimdiden 262,000 dolarlık, yani %4.8’lik bir gerçekleşmemiş kâr sağladı ve Nascent’in meme coin’in  potansiyel geri dönüşüne olan güvenini gösterdi.

Bu stratejik hamle Nascent’in en büyük varlığı haline geldi ve tahmini toplam 2.45 milyon dolar, yani %248’lik bir kâr sağladı.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?