Analistlerin Avalanche İçin Beklentisi Yüksek! İşte Dikkat Çeken AVAX Tahminleri

0

Wormhole’un (Solana ve diğer ağlar arasında bir köprü) başlatılacağı duyurusu, Solana’da dikkat çeken bir ralliyi tetikleyen faktör olarak ortaya çıktı. Ethereum rakibi, son düzeltmeden önce 213 dolar’ın üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Analistler, Solana’dan gelen sermayenin Avalanche ekosistemine geçtiğini düşünüyor.

Birinci katman ekosistemlerindeki sermaye akışı, altcoin’lerin fiyat rallisinde önemli bir faktördür. Kripto analisti @StrongHedge, Avalanche’ın sermaye akışından fayda sağladığına inanıyor.

“Para bir ekosistemden sırayla diğerine geçiyor. SOL ilk sıradaydı, şimdi ise ATOM & AVAX yararlanıyor.”

15 Eylül’de Solana ağında yaşanan kesinti, dünyanın en hızlı blockcahin’inin savunmasızlığını ortaya çıkardı. Solana’nın rakipleri Avalanche ve Polkadot, ölçeklenebilir birinci katman blockchain’inin yarattığı boşluğu dolduruyor.

Avalanche ekosistemi, Alpha Homora V2 ve AlphaX’in piyasaya sürülmesi gibi gelişmelerin yaşanacağını bildirdi. Avalanche’ın arkasındaki ekip, ekosistemin faydasını artırmak ve yerel token AVAX’e olan talebi daha da artırmak için Alpha Homora V2 ve AlphaX’in piyasaya sürülmesini bekliyor.

Güncellemeler ve yaklaşan duyurular ışığında, DeFi proje analisti @gMAKcrypto, SOL’un performansına atıfta bulunarak AVAX’ın 100 dolar’a ulaşmasını bekliyor.

Avalanche ekosistemi ile Solana ağı arasındaki mücadele, yerel kripto para biriminin benzer fiyat trendlerinden kaynaklanıyor. Moskovski Capital’in Baş Yatırım Sorumlusu Lex Moskovski de, kısa süre önce AVAX’ın nasıl SOL gibi davrandığına dikkat çekti ve mevcut durumunu 25 dolar fiyatına sahip SOL’a benzetti.

Özetle AVAX’ın yukarı tırmanışı, SOL’un uzun süreli boğa koşusuna benziyor ve analistler token’ın 100 dolar gibi yüksek bir fiyata ulaşmasını bekliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın