Haziran 12, 2024

Analistlerden Dogwifhat Fiyat Tahmini: Düşüş Kapıda, Bu Seviyeler Kaçınılmaz!


Son zamanlarda Dogwifhat (WIF), kripto para analistlerinin büyük bir fiyat düşüşü beklediğinden çok fazla olumsuz duyarlılık gördü.

Şu anda WIF, son 24 saatte yalnızca %0,45 artışla yaklaşık 2,58 dolardan işlem görüyor. Yine de CoinGecko verilerine göre, meme coin geçen hafta boyunca %25,19 gibi önemli bir oranda düştü.

Dogwifhat‘ın Daha Önceki Başarısı

Dogwifhat, meme coin çılgınlıklarında öne çıkan bir coin oldu. Mart ayının sonunda, coin 0,004773 doların %95.000’lik şaşırtıcı bir artışla 4,58 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaştı. Bu hızlı yükseliş, WIF’i en iyi meme coin olarak belirledi ve dikkatleri üzerine çekti.

WIF, ATH’sine ulaştığından beri aralıklı bir seyir izledi ve Mayıs sonunda kısa bir süre için 4 dolar direnç seviyesine ulaştı. Şimdi büyük bir düşüş öngören kripto analisti Bluntz, meme coin için 1 dolarlık bir hedef belirledi.

 

Bluntz yakın tarihli bir X tweet’inde WIF’in 1 dolarlık fiyat aralığına düşmesinin “kaçınılmaz” olduğunu söyledi. Analizinde, makro beş dalgalı bir dürtüyü takip eden a, b ve c zikzak modeliyle daha fazla fiyat düşüşü öneriyor.

Plan Değişmeden Kaldı

Bluntz, ikinci dalganın beklenenden daha uzun sürmesine rağmen genel stratejinin değişmediğini iddia ediyor. C dalgasını 1 ila 2 dolar arasında hedefleyen Bluntz, yatırımcıların bir “satın alma fırsatını” kaçırıyor olabileceğini öne sürüyor.

Bluntz, mevcut kötümser tahminini daha önceki yükseliş tahminlerine dayandırıyor. Ona göre, Dogwifhat ikinci parabolik ayağına başlamadan önce büyük bir geri çekilme yaşayacak ve bu da onu yeni ATH’lere götürebilir.

Öte yandan, popüler kripto analisti MacroCRG de görüşlerini dile getirerek, 1 dolara olası düşüşün uzun vadeli yatırımcılar için önemli bir giriş noktasını temsil ettiğine işaret etti.

Kaynak : ETHNews

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?