Mart 11, 2024

Analistler Belirledi: O Altcoin Tarihi Zirve için Harekete Geçti!

Chainlink (LINK), merkezi olmayan oracle ağlarından en yaygın kullanılanlarından biri olarak öne çıkıyor. LINK, geçtiğimiz yıl boyunca istikrarlı bir büyüme kaydetti. Ancak, geçen yılın zirvesinden sonra 20 dolar civarında bir durgunluk yaşadı ve temel direnci aşamadı.

Yine de, analistlere göre, Chainlink’in önünde büyük bir yükseliş potansiyeli var. Gelişen on-chain ve teknik göstergeler, LINK’in durgunluğu geride bırakıp yeniden yükselişe geçebileceğini öne sürüyor.

Analist Michaël van de Poppe’ye göre, Chainlink’in performansı Bitcoin’e karşı belirleyici olabilir. LINK/USD paritesi son zamanlarda sakin seyretse de, LINK/BTC paritesi uzun bir düşüş döneminden sonra toparlanma eğiliminde.

LINK/BTC grafiğindeki düşük dip noktaları ve yüksek tepe noktaları, artan bir iyimserliğin işareti olarak yorumlanabilir.

Chainlink’in Bitcoin karşısında ivme kazanması, USD bazında da olumlu etki yaratabilir. Poppe, LINK/BTC’nin dibe vurduğunu ve önemli bir desteği test ettiğini belirterek, LINK’in 20 doların üzerine çıkarak yeni zirvelere ulaşma şansının arttığını dile getirdi.

DeFi ve diğer web3 alanlarında Chainlink’in benimsenmesi artarken, ağ içi faaliyetlerdeki güçlü artışlar bu ivmeyi destekliyor. Chainlink oracle’larının sunduğu gerçek dünya veri köprüleme yetenekleri yüksek talep görüyor ve bu da artan ağ işlem hacmine yansıyor.

Bu nedenle, LINK’in fiyat grafiği bazı yatırımcılar arasında sabırsızlık yaratabilir ancak LINK, yeniden yükselişe geçmeye hazır görünüyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?