Mart 4, 2024

Analiste Göre O Meme Coin %100 için Harekete Başladı: İşte İzlemeniz Gereken Seviyeler!

Shiba Inu fiyatı son 24 saat içinde 0,000027 dolar’a yükselerek en son 2022 yılının başlarında görülen fiyatlara ulaştı. Bununla birlikte, popüler kripto topluluğu etkileyicisi Oscar Ramos, SHIB’in önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırması ve hatta mevcut piyasa döngüsünde 0,0001 dolar’a kadar çıkması için destekliyor.

Ünlü isim, tahminlerini Shiba Inu’nun Ekim 2021’deki en yüksek performansına tanıklık etme deneyimine dayandırıyor. Ayrıca, The Crypto Basic’in bu tür bir fiyat hareketinin (bir haftada %800) olasılık dahilinde olduğunu öne süren yakın tarihli bir makalesini paylaştı.

İzleyicilerine, “Bu %100 doğru ve gerçekleşecek SHIB 0,0001 dolar’a ulaşıyor” dedi. Ardından şunları ekledi: “Ben genellikle her bir token için beklentilerimi gerçekçi tutarım. Ancak Ekim 2021’de neler olduğuna tanık oldum. Doğru FOMO, hype ve perakende paranın Shiba Inu’nun fiyatına ne kadar etki edebileceğini biliyorum.”

Shiba Inu Neden 0,0001 Dolar’a Yükselebilir?

Shiba Inu’nun yükseliş performansına tanıklık eden önceki deneyimlerine ek olarak, influencer meme coin‘in 0,0001 dolarlık fiyatını gerçekçi bir şekilde kırabilmesinin birkaç nedenini özetledi. İzleyicilere 0,0001 dolarlık bir fiyat hedefinin, bir sent’e mi yoksa bir dolara mı gideceği konusunda spekülasyon yapmaktan daha gerçekçi olduğunu hatırlattı.

Ramos, SHIB’i Ethereum ve XRP de dahil olmak üzere diğer varlıklarla karşılaştı. Shiba Inu bu varlıkların daha yüksek bir kısmına ulaşabilirse, 0,0001 dolarlık bir fiyatın kesinlikle kartlarda olacağını belirtti.

Oscar Ramos ayrıca meme coin’in büyük ilgi gördüğünü belirten başka makaleler de paylaştı. Bunlardan biri, Shiba Inu’nun en çok işlem gören dördüncü kripto para birimi olduğunu ve çok sayıda Ethereum balinası tarafından tutulduğunu kabul ediyor.

Ethereum balinaları hakkında konuşurken, Ramos Ethereum fiyatının henüz önemli ölçüde yükselmediğini belirtti. Ethereum yükseldiğinde, tipik olarak diğer Ethereum tabanlı tokenleri de beraberinde sürüklediğini ve bunlardan Shiba Inu’nun da bir yararlanıcı olabileceğini ekledi.

Daha da ileri giden influencer, dinleyicilere kripto boğa piyasasının henüz erken aşamalarında olduğunu hatırlattı. Piyasa analistlerine göre, altcoin sezonu genellikle bir BTC ATH’yi takiben gelir ve bu dönemde piyasa çoğu coinin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiğini kaydeder.

Ancak, Ramos, yatırımcıları SHIB pozisyonlarını izlemeye ve aşırı fiyat artışları görmeye başladıklarında çıkmaya çağırdı. “Aklınıza bile gelmeyen fiyatları gördüğünüzde, mesela 0,0002 dolar’a çıktığında; bu büyük miktarda para girişi anlamına gelir. Bu kesinlikle bir balonun belirtisidir. SHIB’ten çıkın ve uzaklaşın” yorumu yaptı.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?