Analiste Göre Meme Coin’ler Boğa Koşuşunda Sizi Milyonler Yapabilir: “Özellikle Bu Meme Coin’e Dikkat”!


Analist Connor Kenny meme coin’lerle ilgili tahminlerini paylaştı. Daha önceki şüpheciliğine rağmen Kenny, meme coin ‘lerin bu boğa koşusu sırasında çok sayıda kişiyi milyoner yapabileceği görüşünde. Yakın tarihli bir videoda, izleyicilerini meme coin’leri gözden kaçırmamaya çağırdı ve kaçırılabilecek önemli kazançları vurguladı.

Kenny’nin iyimserliği mevcut piyasa trendlerinden, özellikle de %22’lik bir artışla 51 milyar dolara ulaşan meme coin piyasa değerindeki şaşırtıcı yükselişten kaynaklanıyor. Dogecoin, tüm meme coin piyasasının neredeyse yarısı olan 23 milyar dolarlık piyasa değeriyle bu yükselişin ön saflarında yer alıyor.

Bununla birlikte Kenny, Shiba Inu, Pepe ve Floki gibi diğer meme coin’lerinin de dikkat çekmeye değer olduğunu öne sürüyor. Özellikle Floki, Kenny’nin gözüne bu boğa koşusunda potansiyel bir göze çarpan performans olarak çarptı. Piyasa değeri 5 milyar dolar olan Floki, umut verici büyüme ve yenilik işaretleri göstererek kendisini bir sonraki büyük meme coin fenomeni için bir rakip olarak konumlandırdı.

Öncüllerinden farklı olarak Floki, güçlü topluluk desteğini fayda ve yenilikle birleştiriyor. Ekosisteminde Floy Locker, kapsamlı staking programları ve bir oyna-kazan metaverse oyunu olan Valhalla gibi özellikler bulunmaktadır. Dahası, Floy bir DAO yönetişim modeli ve Token Fi adlı bir kardeş ödül tokenı sunarak ekosistemine daha fazla değer katmıştır.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ortaklıkların ve ittifakların güvence altına alınması gibi son gelişmeler, Floki’nin büyüme ve sürdürülebilirlik konusundaki kararlılığını göstermektedir. Örneğin, DWF Labs 10 milyon dolar değerinde Floki token satın almayı taahhüt ederek projenin ekosistemini daha da güçlendirdi.

Floki’nin kardeş tokenı Token Fi’nin piyasaya sürülmesi de proje için önemli bir dönüm noktası anlamına geliyor. Token Fi, verimli akıllı sözleşme denetimi sunmak için yapay zeka teknolojisinden yararlanarak sektörün yapay zeka odaklı çözümlere artan ilgisine uyum sağlıyor. Belirsizlikler devam etse de Floki’nin yenilikçi yaklaşımı ve büyüyen ekosistemi, meme coin alanında umut verici bir geleceğe işaret ediyor.

Kaynak : CoinPedia

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?