Şubat 12, 2024

Analiste Göre Lider Altcoin Gökyüzüne Uçabilir: Ancak Bu Seviyeyi Aşarsa!

Başarılı tahminleriyle tanınan analist DonAlt, lider altcoin Ethereum’un (ETH) uzun bir süredir görmediği seviyelere doğru büyük bir yükseliş yaşayabileceğine inanıyor. Ethereum topluluğunu heyecanlandıran bu tahmin, yatırımcıların dikkatinden kaçmadı.

DonAlt’ın analizine göre, Ethereum’da önemli bir direnç seviyesinin kırılması, popüler altcoin’de %40’a varan bir yükseliş hareketini tetikleyebilir. Bu yükseliş hareketi, Ethereum’un en son yaklaşık iki yıl önce gördüğü seviyelere geri dönmesini sağlayabilir.

Analiste göre, ETH/USD çiftindeki bir kırılma Ethereum ve Bitcoin (ETH/BTC) işlem çiftinde de bir yükselişe neden olabilir

 “Haftalık olarak ETH/USD’yi takip ediyorum ve eğer 2.500-2.550 doların üzerine çıkarsa, ETH’nin Bitcoin işlem çiftinde bile sıkışmaya başlayacağını düşünüyorum.” 

Analist Ethereum’un 2.500 dolar civarındaki direnci kırmasıyla, en son Nisan 2022’de gördüğü bir fiyat alanı olan 3.500 dolara doğru yol alabileceğini öne sürüyor. Bu, lider altcoin’in önemli bir değer artışı potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

“Bu oldukça büyük bir hareket. Bu temelde %40’lık bir hareket olacaktır. ETH/USD’nin açısından %40’lık ve ETH/BTC açsından %27’lik potansiyeli var, dolayısıyla bu kırılma gerçekleşirse ETH/USD’de aslında biraz daha fazla potansiyele sahip olduğunuzu iddia edebilirsiniz. Zor ve riskli bir işlem ama bence dünyadaki en kötü işlem değil.”

ethereum tahmini

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?