Analiste Göre Bu Üç Altcoin, Bitcoin’den Çok Daha İyi Performans Gösterecek!

0

YouTube aracılığıyla yayınladığı ‘strateji oturumları’ serisinin yeni bölümünde konuşan Nicholas Merten, yükselişe hazırlanan üç altcoin hakkında yorum yaptı.

“Genel olarak konuşacak olursa, altcoinlerin heyecanlandıran bir çıkış yapması için hala bir ‘çerçeve’ kuruyoruz ve yılın geri kalanında hala Bitcoin’i geride bırakmaya devam ediyoruz. Ama şu an ilgimi çeken bir sektöre odaklanmak istiyorum.

Dışarda metaverse var, NFT‘ler var, merkeziyetsiz finans (DeFi) var… Peki kripto alanında gördüğümüz, neredeyse her zaman ‘içinde’ test edilmiş ve gerçekten bir trend olan ne var? Elbette Katman-1‘leri görüyoruz.”

Merten, gelişmekte olan Katman-1 protokollerinin bu pazardaki yatırımcılar için “en iyi yatırım/bahis” olduğunu belirtti ve kategoride izlediği üç altcoini paylaştı.

Merten’e göre, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) için inşa edilen ilk Katman-1 olan e-Radix (EXRD), Bitcoin çiftinde (EXRD/BTC) olağanüstü bir ivme sergiliyor.

“Şu an Bitcoin’e karşı bir ‘alçalan kama’ patlaması yaşadığını görüyoruz, hacim gerçekten artıyor, fiyatın gerçekten patlamaya başladığını ve ivmenin gerçekten olağanüstü olduğunu görmek mümkün. Her geri çekildiğinde, bir önceki direnci, desteğe çevirdik!”

EXRD şu an 0,4965 dolar seviyesinde işlem görüyor ve bu son 30 günün en düşük seviyesi olan 0,1017 dolardan yaklaşık %500 artış anlamına geliyor.

Akıllı sözleşme yeteneğine, merkezi olmayan oylamaya ve kendi kendini finanse eden bir hazineye sahip temel bir blok zinciri olan Energi’yle (NRG) devam eden analist, altcoinin önemli bir süre hareketsiz kaldıktan sonra patlamaya hazır olabileceğini düşünüyor.

“Bence, Energi’den gelen birçok temel unsurla, daha da yükselebileceği ve daha da yukarı tırmanmaya başlayabileceği ve hatta belki de bir süre sonra ilk büyük ‘boğa rallisini’ başlatabileceği aşamaya gelmesi mümkün. Sessiz kalan, perde arkasında ise temelleri üzerinde çalışan bu ‘oyunları’ bulmayı seviyorum.”

NRG şu an 7 günün en düşük seviyesi olan 1,62 dolardan %29 artışla 2,28 dolardan işlem görüyor.

Son olarak, nesnelerin internetine odaklanan açık kaynaklı dağıtılmış bir defter olan MIOTA‘yı takip eden analist. EXRD gibi MIOTA‘nın da uzun bir birikim modelinde olduğunu ve bir kopuşa hazır olduğunu belirtiyor.

MIOTA şu an 7 günün en düşük seviyesi olan 1,15 dolardan %21 artışla 1,39 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın