Ağustos 29, 2023

Analiste Göre Bu Meme Coin Yeniden Doğuşun Eşiğinde: Zirve Geliyor Olabilir!


Shiba Inu (SHIB), kripto para dünyasının büyük ilgi gören ve geniş bir topluluğa sahip projelerinin başında geliyor. Buna rağmen meme coin Ekim 2021’de kaydettiği tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.00008845 dolardan %91 daha düşük. Bazı piyasa uzmanları için yeniden bu seviyeye ulaşmak mümkün olmasa da genel olarak SHIB’in bu seviyeleri tekrar ziyaret edeceği yönünde bir inanç da mevcut. Özellikle son ekosistem gelişmeleri bu inancın artmasını sağladı.

Kripto para analisti Javon Marks da, Shiba Inu’nun (SHIB) değerinin geçmiş verilere dayanarak tüm zamanların en yüksek seviyelerine yaklaşabileceği görüşünü paylaşmaktadır. Kripto analisti ve topluluk fenomeni Javon Marks, düşüş atmosferine rağmen SHIB’in yeni ATH’lere ulaşmanın eşiğinde olduğuna inanıyor.

Geçmişte, popüler meme coin sıkça büyük fiyat dalgalanmaları yaşamış ve düşük değerlerden yüksek seviyelere çıkarak yatırımcılara önemli kazançlar sağlamıştır. Bu nedenle Marks, SHIB’in tekrar benzer bir yükseliş yaşama potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Tahminin Detayları

Analist, tahminini paylaşırken 4 günlük bir SHIB grafiği kullandı. Söz konusu grafik, Shiba Inu’nin daha önce Ekim 2021’de 0.00008845 dolarlık ATH kaydettiği ralliye başlamadan önce üçlü bir dip paterni oluşturduğunu gösteriyor. Üçlü dip modeli, bir varlığın fiyatının üç kez belirli bir seviyeye düşmesi ve ardından toparlanmasıyla oluşur. Bu model, varlığın fiyatının bir destek seviyesine ulaştığını ve düşüş eğilimini tersine çevirebileceğini gösteriyor.

Geri dönüş, Shiba Inu’nun iki yıl önceki fiyat hareketlerinde olduğu gibi, büyük bir yukarı fiyat hareketine yol açabilir.

Meme Coin Başka Bir Üçlü Dip Formasını Oluşturuyor

Javon Marks’ın grafiğindeki veriler Shiba Inu’nun başka bir üçlü dip formasyonu oluşturduğunu gösteriyor. SHIB, Haziran 2022’de 0.00000818 dolarlık bölgeye düştüğünde bu döngünün ilk dibini oluşturdu. İkinci dip, Aralık 2022’deki düşüşten 0.00000791 dolara geldi. Ancak üçüncü dip bu yıl, Shiba Inu’nun Haziran 2023’te 0.00000543 dolar gibi şok edici bir düşük seviyeye düşmesiyle gerçekleşti.

Bu üç dip noktasının ardından Marks, bir sonraki toparlanma kampanyasının önemli kazanımlarla sonuçlanabileceğini öne sürüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?