Mart 23, 2024

Analiste Göre Bu Meme Coin %50’lik Ralliye Hazır: İşte Fiyat Hedefi!


Bluntz takma adıyla tanıdığımız kripto para analisti, lider meme coin Dogecoin’in (DOGE) yakın zamanda büyük bir yükseliş trendine gireceğine dair iyimser bir tahminde bulundu. Bluntz’ın analizine göre, DOGE, hem dolar hem de Bitcoin karşısında güçlü bir konumda bulunuyor ve önümüzdeki günlerde ciddi kazançlar elde etme potansiyeli taşıyor.

Analist değerlendirmesinde, DOGE için Mart ayının ilk haftasından itibaren başlayan üç dalgalı düzeltme sürecinin tamamlandığına işaret etti. Bu düzeltme sonrasında, DOGE’un yeni bir yükseliş trendine gireceği öngördü. Bluntz, “DOGE nihayet tekrar yükselmeye hazır görünüyor, Şubat ayındaki ilk ivmenin ardından USD ve BTC çiftlerinde uzun süredir devam eden ABC’yi tamamladı.” şeklinde ifade etti.

Analistin DOGE değerlendirmesi

Analiste göre, varlıkların genellikle üç dalgalı bir ABC düzeltmesinin ardından beş dalgalı bir ralliye girdiğini belirten Elliott Wave teorisine güvenmek mantıklı. Bluntz’ın grafik analizi, Dogecoin’in mevcut seviyelerden %50’nin üzerinde bir artış göstererek 0,24 doların üzerine çıkabileceğini öne sürüyor.

DOGE, yazının yazıldığı sırada 0,163 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Analistin radarındaki bir diğer meme coin Pepe (PEPE). Analiste göre, PEPE kripto para birimi, tarihinin en yüksek seviyesine doğru bir yükselişe hazır görünüyor. Bluntz, Pepe’nin fiyat grafiği üzerindeki analizlerine dayanarak, bu yükselişin başlamak üzere olduğunu öne sürüyor. Bluntz’ın analizine göre, Pepe son zamanlarda ana destek seviyesinden güçlü bir sıçrama gerçekleştirmiştir ama henüz makro ölçekte önemli bir yükseliş gerçekleşmemiştir.

“Pepe nihayet bir sonraki yükseliş için iyi görünüyor, ana destekten sağlam bir sıçrama yaptı ve henüz diplerden beş yukarıya bir makro hareket oluşturmadı.”

Pepe bir sonraki yükseliş için iyi görünüyor

Bluntz’ın grafiğine göre, Pepe’nin dördüncü dalga düzeltmesini yaklaşık olarak 0,000006 dolar civarında tamamladığı ve şu anda 0,000014 dolar seviyesine doğru hareket ettiği görülmektedir. Bu, Pepe’nin önümüzdeki dönemde önemli bir fiyat artışı gerçekleştirebileceğine işaret etmektedir.

PEPE bu yazının yazıldığı sırada 0,000008 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?