Analiste Göre Bu Meme Coin Devasa Bir Ralliye Hazırlanıyor: Geçmiş Ralli Tekrarlanacak!

Kripto para piyasaları, heyecan dolu bir döneme girerken yakından takip edilen analist Criptopaul’un son tahminleri, Ethereum’un tarihsel bir yükselişe geçeceğine işaret ediyor. Ethereum (ETH), yakın zamanda tüm zamanların en yüksek seviyelerine (ATH’ler) ulaşabilir. Bu tahmin, kripto para dünyasında büyük bir heyecan yaratıyor ve yatırımcılar için yeni fırsatlar sunuyor.

Criptopaul’un analizlerine göre, Ethereum’un yükselişi önemli bir katalizöre dayanıyor: halving. Halving olayı, kripto para dünyasında dönüm noktalarından biri olarak kabul ediliyor ve genellikle fiyat patlamasıyla ilişkilendiriliyor. Criptopaul’un verdiği bilgilere göre, halving ayı boyunca Ethereum, tarihsel olarak Bitcoin’e (ETH/BTC) kıyasla daha iyi performans gösteriyor.

19 Nisan civarında gerçekleşmesi beklenen bir sonraki halving olayıyla birlikte, Criptopaul, Ethereum’un yeni bir atağa geçeceğine inanıyor.

“Halving ayı geldi ve tarihsel olarak bu her zaman altcoin patlaması ve ETH/BTC geri dönüşü için bir dönüm noktası olmuştur.” diyen Criptopaul, yatırımcıları bu büyük fırsat için hazırlanmaya çağırıyor. Öte yandan, Criptopaul’un tahminlerine göre, Ethereum’un yükselişi sadece kısa vadeli bir ralliyle sınırlı değil. Criptopaul, Ethereum’un 30 gün içinde yeni bir ATH’ye ulaşacağını öngörüyor. Bu, Ethereum’un uzun vadeli potansiyelinin ve gücünün altını çiziyor ve yatırımcıların uzun vadeli bir bakış açısıyla hareket etmelerini öneriyor.

Criptopaul, Ethereum'un 30 gün içinde yeni bir ATH'ye ulaşacağını öngörüyor

Analist ayrıca diğer altcoin’lerin de bu ay yeni yükselişler başlatacağına inanıyor.

“Bazı altcoin’ler yeniden biraz nefes alıyor, bu ikinci yükseliş öncesiydi, üçüncü yükseliş yakında her yerde yeni ATH getirecek. Sadece yatırımlarımı koruyorum.”

Analistin dikkatini çeken altcoin’lerden biri de en iyi meme coin Dogecoin (DOGE) oldu. Analist, 0,01 dolar civarında yaşanan rallinin, 0,20 dolar seviyesinde de  yaşanabileceği görüşünde. Analist, bu formasyonun tekrarlanması durumunda, DOGE’nin parabolik bir yükselişe tanık olabileceğini öne sürüyor. Bu düşüncesini desteklemek için grafikler paylaşıyor ve “DOGE: ne ters gidebilir ki?” diyerek güvenini vurguluyor.

Ayrıca, Criptopaul, Dogecoin’in bu döngüde Ethereum’un (ETH) piyasa değerini geçme olasılığının yüksek olduğunu ifade ediyor. Analist, “Bu boğa koşusu sırasında Dogecoin’in Ethereum’u geçtiğini görmek beni şaşırtmaz.” diyerek iddialı bir tahminde bulunuyor. Ayrıca, geçmişte yaptığı tahminlerin gerçekleştiğine atıfta bulunarak, “Elbette burada da güleceksiniz, tıpkı 30 Aralık 2022’de Solana hakkındaki 9 dolarlık paylaşımımda olduğu gibi, ama yine de şaka yapmıyorum.” şeklinde ekliyor.

Popüler meme coin, bu yazının yazıldığı sırada %10’un üzerinde düşüşle 0,18 dolardan işlem görüyor.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?