Mart 4, 2024

Analiste Göre Bu Meme Coin Boğada Kazandırabilir: 4x Mümkün!

Kripto para dünyasının sürekli olarak değişen ve gelişen dinamiklerle dolu ortamında, Dogecoin (DOGE) gibi belirli kripto varlıkları, zaman zaman önemli fırsatlar sunabilir. Bu noktada, yakından takip edilen ve Altcoin Sherpa olarak bilinen bir analistin Dogecoin’e yönelik iddiaları oldukça ilgi çekici.

Altcoin Sherpa, uygun bir boğa piyasası başladığında Dogecoin’in (DOGE) büyük olasılıkla büyük kazançlar elde edebileceğini iddia ediyor. Analist, bu iddiasının belki de en orijinal yatırım tezi olmadığını kabul ediyor ancak hala yüksek getiri potansiyeline sahip olduğunu savunuyor. Analist “Bu belki çok yaratıcı veya hızlı bir trading stratejisi değil ancak DOGE eninde sonunda çılgın rakamlara ulaşacak.” şeklinde bir açıklama yaptı.

Analiste göre, Dogecoin’in mevcut durumu diğer meme coin’lerle kıyaslandığında muhtemelen en iyisi değil. Ancak, bu, DOGE’nin potansiyelinin tamamen tükenmiş olduğu anlamına gelmiyor. Tam tersine, Altcoin Sherpa, Dogecoin’in 0,18 dolar seviyesinin üzerinde büyük bir kırılma seviyesiyle karşı karşıya olduğunu öne sürüyor. Bu, DOGE’nin potansiyel bir yükseliş trendine girebileceğini ve bu yükseliş sırasında büyük kazançlar elde etme olasılığının artabileceğini işaret ediyor.

“MC’si (piyasa değeri) göz önüne alındığında diğer meme’lerden daha iyi performans göstermez, ancak devasa yükselişte alıp satarsanız muhtemelen paranızın 4 katını kazanırsınız. Şimdi al, unut ve durum kötüleştiğinde sat.”  

Analist dogecoin fiyatında yükseliş bekliyor

Görüldüğü üzere Altcoin Sherpa’nın önerisi, şu anda Dogecoin almak ve portföyünüzde tutmak olabilir. Analist, Dogecoin’in muhtemelen önemli bir yükseliş göstereceğini ve bu yükselişin yatırımcılara büyük fırsatlar sunabileceğini düşünüyor. Ancak, piyasa koşullarını sürekli olarak izlemek ve durumun kötüleştiğinde hızlıca hareket etmek önemlidir.

Analistin meme coin dışında radarında olan bir diğer kripto para Solana (SOL). Analist, SOL’un son fiyat hareketinin kısa vadeli bir zaman diliminde biraz yetersiz olduğunu ancak uzun vadeli bir perspektiften yükselişe devam ettiğini söylüyor.

“SOL: dürüst olmak gerekirse bunlar çok iyi mum kapanışları değil + önümüzdeki birkaç gün içinde güçlü bir tepki görmek istiyorum. Bunu başaramamak muhtemelen 100-120 dolarlık işlem aralığına başka bir geri dönüş anlamına gelecektir. Genel olarak, bunun orta vadede nereye gideceğinden emin değilim ama yine de uzun vadede yükseliş bekliyorum.” 

Altcoin Sherpa'dan Solana (SOL) analizi

Bunların yanında analist, Dogecoin rakibi Bonk’un (BONK) da şu anda fırsatlar sunduğunu söylüyor. Dogwifhat (WIF) ve Pepe (PEPE) gibi diğer meme coin’lerin gerisinde kaldığı göz önüne alındığında Altcoin Sherpa, BONK’un yakında bu gruba yetişme şansının yüksek olduğunu düşünüyor.

“BONK: Bu şu anda satın almak için iyi bir coin. Hala WIF ve PEPE’nin gerisinde kalıyor. Coin’ler bu şekilde konsolidasyona uğradığında ve liderler yükseldiğinde, bunu hemen şimdi kolaylıkla satın alabilirsiniz…” 

Analist, popüler meme coin Bonk'u (BONK) analiz etti

Bu yazının yazıldığı sırada BONK, geçen güne kıyasla neredeyse %35 artışla 0,000032 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?