Şubat 7, 2024

Analiste Göre Bu Meme Coin Boğa Piyasasının Yıldızı Olacak: “Önemli Bir Fiyat Artışı Potansiyeline Sahip”!


Inmortal takma isimli kripto analisti, son dönemde dikkatini belirli bir meme coine çekti. Analiste göre, Floki Inu, önemli bir fiyat artışı potansiyeline sahip.

Inmortal’ın değerlendirmesine göre, Floki, devam eden yükseliş piyasası döngüsünde diğer meme coin‘leri geride bırakabilecek potansiyele sahip. Analist, “FLOKI bu boğa koşusunun meme coin’i. Fikrimi değiştiremezsiniz” şeklinde belirtti.

Analist, Floki’nin Dogecoin‘in 2021’deki rallisini taklit edebileceği bir senaryo öneriyor. Bu beklenti, DOGE’un ani yükselişinden önceki performansına benzer şekilde, Floki’nin son ticaret modeli üzerine inşa edilmiş olan 2023 yılı boyunca uzun bir yatay ticaret dönemine dayanıyor.

Bunlarla birlikte Floki’nin kurucuları, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC) tarafından ifade edilen endişelere hızla yanıt verdi. SFC’nin endişeleri, Floki tarafından sunulan ve potansiyel olarak riskli yatırımlar olarak işaretlenen token stake programının belirli yönleriyle ilgiliydi.

Floki Inu ekibi, özellikle Hong Kong pazarına yönelik değişiklikleri hızla hayata geçirdi. Bu önemli değişiklikler arasında, Floki ve TokenFi staking web sitelerine yerleştirilen ve Hong Kong sakinlerinin bu staking fırsatlarına katılmalarının yasak olduğunu açıkça belirten farklı uyarı mesajları bulunuyor.

Ekip, aldıkları önlemleri vurgulayarak şunları ifade etti: “Hong Kong vatandaşlarını, katılım için uygun olmadıkları konusunda bilgilendirmek amacıyla Floki ve TokenFi staking sitelerinde açık feragatnameler uygulandı. Hong Kong sakinlerinin bu stake programlarına katılmasını aktif olarak engellemek için önlemler alınmıştır.” şeklinde belirtti.

Koinfinans.com olarak bildiridğimiz üzere CoinGecko verilerine göre, FLOKI son 24 saat içinde %1,37’lik bir artışla 0,00002797 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?