Mart 25, 2024

Analiste Göre Bu İki Altcoin’de Yeni Yükseliş Dalgası Yaklaşıyor!

Kripto piyasalarındaki dalgalanmalar ve analistlerin tahminleri, yatırımcılar için heyecan verici bir döneme işaret ediyor. Yakından takip edilen kripto analisti Inmortal, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink (LINK) ve iki altcoin projesinin potansiyel hareketlerine dair dikkate değer tahminlerde bulundu.

İlk olarak Inmortal’un analizine göre, Chainlink önümüzdeki dönemde önemli bir yükseliş yaşayabilir. Analist, LINK’in 26 dolara yakın bir yükseliş potansiyeli gördüğünü belirtti. Ancak, bu yükseliş öncesinde, altcoin’in 15 dolara kadar düşebileceğini tahmin ediyor.

“LINK: 15-17 dolar, spot çantalara eklemek için iyi bir aralık. Oldukça basit.”

Inmortal'a göre, Chainlink önümüzdeki dönemde yükseliş yaşayabilir

Bu yazının yazıldığı sırada Chainlink 18,73 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Diğer yandan, Inmortal, oyun odaklı altcoin projesi Beam’in (BEAM) yükseliş potansiyeline de işaret ediyor. Analist, BEAM’in %100’ün üzerinde bir artışa başlamadan önce 0,025 doların altına düşebileceğini öngörüyor. Bu durum, BEAM için bir alım fırsatı olarak görülebilir.

“BEAM: 0,018 dolardan almaya başladığım bir çanta tutuyorum. 0,027 dolar, daha fazlasını eklemek için rüya gibi bir nokta olurdu.”

Analistten BEAM tahmini

Kripto stratejisti, Dogecoin’in (DOGE) rakibi Floki (FLOKI) için de dikkat çekici bir değerlendirme sunuyor. Analist, FLOKI’nin bu döngüde DOGE’den daha güçlü bir performans sergilediğini gösteren bir grafik paylaştı. “Grafik kendi adına konuşuyor” diyerek FLOKI’nin DOGE’u performansıyla geride bıraktığını iddia etti.

Analist daha öncede Floki’nin Dogecoin’in son boğa piyasası sırasındaki fiyat hareketini yansıtacağını ve mevcut seviyelerden yaklaşık %680 artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0018 dolara yükseleceğini öngörmüştü.

“FLOKI, DOGE’nin 2021’de yaptığını yapmak üzere. Meme coin sezonu ve bana göre Floki en iyi performansı sergileyecek.”

Bu yazının yazıldığı sırada FLOKI’nin değeri 0,00023 dolar seviyesinde.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?