Ocak 13, 2024

Analiste Göre Bu Altcoin Zirveye İlerliyor: Rekor Kırma Zamanı Geldi!

Piyasada iddialı analizleriyle bilinen Bluntz adlı kripto para analisti, Ethereum ölçeklendirme çözümü Optimism’in (OP) şu an tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru bir çıkışa hazırlandığını iddia ediyor. Analiste göre, altcoin şu anda tarihi zirvelerin hemen altında bir konsolidasyon sürecinde bulunuyor ve bu durum, yakın bir gelecekte belirgin bir yükselişe işaret edebilir.

Optimism, Ethereum ekosistemi içindeki önemli bir katman-2 çözümüdür. Ethereum’un karşılaştığı ölçeklendirme sorunlarına çözüm sunma amacı taşıyan bu proje, işlemleri hızlandırmak ve ağ üzerindeki yükü azaltmak için geliştirilmiştir. Bluntz’un analizine göre, Optimism, şu anki konsolidasyon sürecinin ardından önemli bir çıkış gerçekleştirebilir.

popüler altcoin yükselecek mi?

Bluntz’un paylaştığı grafiklere göre, altcoin, mevcut konsolidasyonun dışına çıktığı takdirde %17’den fazla bir değer artışı gösterebilir ve 4,5 dolardan daha yüksek seviyelere çıkabilir. Bu durum, Optimism’in değerini ve kullanımını artırarak, yatırımcılara yeni fırsatlar sunabilir.

OP, basın zamanında 3,82 dolar seviyesinde işlem görüyor. Altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.57 dolar rekoruna 31 Mayıs 2022’de ulaşmıştı.

Analistin radarındaki diğer altcoin Ethereum. Ethereum/Bitcoin (ETH/BTC) işlem çiftini inceleyen Bluntz ETH’nin, haftalık grafikte yükseliş sinyali verdiğini iddia ediyor. Bu da lider altcoin ETH’nin Bitcoin’den daha iyi performans gösterebileceğini ortaya koyuyor. Bununla birlikte analist altcoin sezonunun nihayet geldiğini iddia ediyor:

ETH/BTC çifti bu yazının yazıldığı sırada 0,05991 BTC (2.552 dolar) seviyesinde işlem görüyor.

Bluntz’un tahminleri, piyasa koşullarının hızla değişebileceği ve risklerin bulunduğu kripto para dünyasında dikkatle değerlendirilmelidir. Yatırımcılar, kendi araştırmalarını yapmalı ve risk toleranslarına uygun kararlar vermeli, analistin öngörülerini tek başına temel almak yerine geniş bir perspektife sahip olmalıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?