Şubat 17, 2024

Analiste Göre Bu Altcoin Yükselmeye Devam Edecek: “Hala İyi Görünüyor”


Popüler bir kripto analisti olan Altcoin Sherpa, yapay zeka odaklı bir projenin uzun vadeli yükseliş trendinde kalabileceğine inanıyor.

Analist, Fetch.ai’nin (FET) mevcut değerinin “çok daha yüksek” seviyelere çıkabileceğini öngörüyor. Fetch.ai’nin (FET) son dönemde sergilediği performans, birçok yatırımcının dikkatini çekti. Bu kripto varlığının, yapay zeka teknolojisiyle entegre bir şekilde çalışması ve çeşitli endüstrilerde kullanılabilme potansiyeli, yatırımcıların ilgisini çekiyor. Altcoin Sherpa gibi tanınmış bir analist de, Fetch.ai’nin gelecekteki büyüme potansiyeline dair iyimser bir tablo çiziyor. İşte analistin değerlendirmesi:

“FET: hala iyi görünüyor ve direnç alanına giriyor. Önümüzdeki aylarda çok daha yükseleceğini düşünüyorum ama burada 1 dolar giriş açısından şüpheli görünüyor.”

Analistin tahmini, birçok yatırımcıyı heyecanlandırıyor. Ancak, bu yükseliş trendinin kesin olacağına dair bir garanti olmadığını da belirtmek gerekir. Analist paylaştığı grafiğe göre, FET’in bir sonraki temel direnç seviyesinin, üst sınırı olan 0,55 dolardan sıçradıktan sonra 0,76 dolar olduğunu öne sürüyor.

Bununla birlikte analist, Bitcoin’in (BTC) yakında 58.000 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor.

“BTC: Bir sonraki alan muhtemelen 58.000 dolarlık alan; Fiyat, 2021’de haftalarca bu seviyenin üzerinde kalmakta zorlandı (zaman nasıl da hızlı geçiyor). Orada bir tür geri çekilme bekliyorum ancak ATH’nin (tüm zamanların en yüksek seviyesi) (en sonunda) kırılacağını tamamen inanıyorum.”  

Bitcoin fiyat analizi

Son olarak Altcoin Sherpa, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK) daha da yükseleceğine inanıyor.

“LINK: LINK için HTF’de (yüksek zaman dilimi) işler hala iyi görünüyor. Bunun uzun vadede yükselmeye devam edeceğini düşünüyorum, ancak kısa vadeli işlemler için buna pek sıcak bakmıyorum. Volatilite biraz kötü (ama likidite iyi).” 

LINK, basın zamanında 19,52 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?