Ocak 29, 2024

Analiste Göre Bu Altcoin Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir: “İlerleme Şansı Yüksek”


Spot Bitcoin ETF’sinin piyasaya girişi, kripto para dünyasında önemli bir dönemeç olarak kabul edilirken, beraberinde getirdiği dalgalanmalar, geniş çaplı bir etki yaratmış gibi görünüyor. Bu durum, özellikle son birkaç haftada Solana ve benzeri büyük kripto paraların karşılaştığı zorlukları daha da artırdı.

Solana, son zamanlarda elde ettiği başarılarla dikkat çeken bir kripto para projesi olmasına rağmen, Spot Bitcoin ETF’sindeki dalgalanmaların neden olduğu piyasa belirsizliğiyle başa çıkmakta zorlandı. Fiyat dalgalanmaları konusundaki belirsizlikler, yatırımcıların güvenini sarsarken, Solana ve diğer kripto paraların değerindeki ani düşüşlere neden olabiliyor.

Bu zorlu süreçte, yatırımcılar da stratejiler geliştirmeye çalışıyor. Kripto analistlerinin tahminleri bu konuda öne çıkıyor. Bu doğrultuda ünlü bir analist altcoin fiyatı hakkında cesur bir tahminde bulundu.

Kripto para dünyasının nabzını tutan ünlü analist Ali Martinez, Solana’nın geleceği konusunda cesur bir tahminde bulunarak, altcoin topluluğunda heyecan uyandırdı. Son gönderisinde Martinez, Solana’nın alçalan paralel kanaldan çıkarak göstereceği güçlü performansın, dijital varlığın geleceği açısından önemli bir dönemeç olduğunu vurguladı.

Martinez, Solana’nın 94 dolar seviyesinin üzerinde kuvvetli bir konum elde etmesi durumunda, dijital varlığın 113 dolarlık kritik bir dirence doğru önemli bir ilerleme kaydedebileceği öngörüsünde bulundu.

“Solana alçalan bir paralel kanaldan çıkıyor gibi görünüyor. Eğer SOL 94 doların üzerinde tutunabilirse, 113 dolara doğru ilerleme şansı çok yüksek!”

solana fiyat tahmini

Son yıllarda, özellikle 2023’te Solana’nın popülaritesinde kayda değer bir artış yaşandığını ve Solana’nın meraklılar arasında tercih edilen bir yatırım seçeneği haline geldiğini belirtmekte fayda var.

Kripto para piyasasının volatil doğasına rağmen, Solana’nın teknik analiziyle ilgilenen yatırımcılar, Martinez’in yüksek fiyat hedefini dikkate alarak stratejilerini gözden geçirebilirler. Martinez’in analizi, Solana’nın potansiyel yükselişine dair bir umut ışığı olarak görülüyor ve bu durum, kripto topluluğu içinde konuşulan konular arasında yerini alıyor.

Martinez’in öngörüsüne göre, Solana’nın mevcut çıkış eğilimi, kripto dünyasının önde gelen projelerinden biri olarak yatırımcılara çeşitli fırsatlar sunabilir. Ancak, her yatırım kararı özenle değerlendirilmeli ve kişisel risk toleransına göre planlanmalıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : CoinGape

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?