Mart 28, 2024

Analiste Göre Bu Altcoin Konsolidasyonu Tamamladı: Yükselme Zamanı!


Kripto para piyasalarında gözler, yaygın olarak takip edilen bir analistin yükseliş beklentisini dile getirdiği altcoin’e çevrildi. Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan bu analist, piyasa değerine göre ilk 30’da yer alan Internet Computer’un (ICP) potansiyelini vurguladı.

ICP, merkezi olmayan ağlar üzerine kurulu bir proje olarak dikkat çekiyor. Analiste göre, ICP’nin bu yılın başlarında başlayan konsolidasyon dönemi tamamlanmış gibi görünüyor ve artık bir yükseliş trendine girmesi bekleniyor.

Analiste göre, “ICP: Birkaç haftalık birikim dönemini tamamlamış gibi görünüyor, ilerleme zamanı geldi. Bana göre bu, önümüzdeki birkaç hafta boyunca aktif olarak işlem yapılabilecek bir coin.”

Analistin radarındaki bir diğer altcoin Sei (SEI). Altcoin Sherpa, SEI’nin 83 gün önce oluşmaya başlayan bir aralıkta işlem görmeye devam etmesini bekliyor.

“SEI: Yukarıya doğru bazı sapmalarla birlikte yaklaşık üç aydır bu işlem aralığındayız. Bir süreliğine burada daha fazla yatay hareket bekliyorum.”

Analistin değerlendirdiği son kripto para Gala (GALA). Altcoin Sherpa, Kasım 2021’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,825 dolarınn %92 altında olan GALA’nın cazip bir yükseliş fırsatı sunduğunu söylüyor.

Altcoin Sherpa’nın değerlendirmesine göre, Gala’nın mevcut durumu risk-ödül oranı açısından oldukça ilgi çekici

“GALA: Bu kripto paralardan bazılarının tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşması için daha uzun bir yol var. Buna yaklaşacaklarını söylemiyorum ama eğer bu projelerin bankada hala bir miktar parası + katalizörleri + ayı piyasasında gelişmeye devam ederse, yükseliş kesinlikle iyi olur.”

GALA, yazının yazıldığı sırada 0,065 dolardan işlem görüyor.

Sonuç olarak, analistin yaptığı bu değerlendirmeler, yatırımcılar için önemli bir referans noktası sunabilir. Ancak, her yatırım kararında olduğu gibi, bu değerlendirmelerin dikkatlice ele alınması ve kişisel yatırım stratejilerine entegre edilmesi gerekmektedir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?