Mayıs 22, 2024

Analiste Göre, Altcoin Boğa Sezonunun Güçlü Olacağı ve Bu Altcoinlerin Roketleyebileceği İddia Ediliyor


Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre önde gelen bir analist, belirli kripto paraların popülaritesinde ve değerinde önemli bir artış olacağını öngörüyor. 2024’teki boğa koşusu tüm hızıyla devam ederken, bazı kripto paralar büyük bir etki yaratmaya hazırlanıyor. İçerik göndericisine göre, rakiplerinden daha iyi performans gösterebilecek belirli para birimlerini tespit ederek, bilgili yatırımcılar için potansiyel olarak ödüllendirici bir aşamanın sinyalini verdi. Hangi kripto paraların bu yükselişe öncülük edeceğine ilişkin ayrıntılar, bu trendden yararlanmak isteyenler için kilit bir odak noktası olabileceği iddia ediliyor. Geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

CYBRO Ön Satışı 25 Milyon Token’ın Tükendiği Aktarılıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO, Blast blok zincirinin yerel getiri potansiyelinden yararlanmak isteyen bir pazar olabileceği aktarılıyor. CYBRO, erken yatırımcılara CYBRO token ön satışına katılarak projeye uygun koşullarda girme imkanı sunmaktadır. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

İçerik göndericisine göre, CYBRO tokenları gelecekteki piyasaya çıkabilecek mi tam netlik bulunmamaktadır. Token arzı sınırlıdır ve yaklaşık 25 milyon token halihazırda satıldığı iddia ediliyor

>>CYBRO  İncelemek İçin Tıklayın<<<

Sponsorlu içerik göndericisine göre CYBRO tokenı, CYBRO’da nakit para iadesi, alım satım ve borç verme işlemleri için indirimli ücretler, stake ödülleri, özel bir Airdrop ve Sigorta Programının kilidini açacaktır. Bu sağlam yardımcı program, CYBRO’nun 2024 yılının 3. çeyreğinde TGE sonrası değer kazanabilecek mi merak ediliyor. Başarılı olup olmayacağı belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sponsorlu içerik göndericisine CYBRO ile, ETH ve stablecoin staking için varsayılan getiri sunan tek Katman 2 blok zinciri olan Blast üzerindeki çeşitli kasalara yatırım yaparak kripto paranızı büyütebilirsiniz. CYBRO’nun nihai hedefi, basit ve şeffaf bir arayüz sağlarken kullanıcılara her strateji için mümkün olan en yüksek getiriyi sağlamaktır.

CYBRO Ön Satışını İnceleyin<<<

Polygon (MATIC) Fiyat Hareketi ve Tahmini

MATIC şu anda $0,64 ile $0,76 arasında işlem görüyor. Bu hafta %12,52 oranında yükseldi, ancak geçen ay boyunca fiyat neredeyse hiç değişmedi ve %1,08’lik küçük bir artış gösterdi. Son altı ayda ise %3,49 oranında hafif bir düşüş yaşadı. Madeni para, 10 günlük ortalama fiyatı olan 0,75 doların altında ancak 100 günlük ortalaması olan 0,71 doların biraz üzerinde. RSI değeri 65,14 olan MATIC henüz aşırı alım bölgesinde değil. Fiyat hareketleri, momentum devam ederse daha yükseğe tırmanma potansiyeli ile 0,84 $ ‘lık en yakın direnci hedefleyen daha dürtüsel bir eğilim gösteriyor. Ancak, düşmesi halinde en yakın destek olan 0,60$ test edilebilir.

Pepe Coin Yükseliyor: Ralli Sürdürülebilir mi?

Pepe (PEPE) coin, geçtiğimiz hafta %24,02’lik bir fiyat artışı ve geçen ay %113,40’lık olağanüstü bir yükselişle önemli bir büyüme kaydetti. Altı aylık görünüm % 1007,93’lük devasa bir sıçrama gösteriyor. Mevcut fiyat $0.00000777 ile $0.00001107 arasında dalgalanıyor. Son kazançlara rağmen, fiyatlar 0,00001298 $ ile ilk direnç seviyesinin altında kalmaktadır. Madeni paranın keskin yükseliş trendi, yüksek alım ilgisini gösteren 77,25’lik Göreceli Güç Endeksi ile desteklenen itici bir harekete işaret ediyor. Bununla birlikte, tüccarlar PEPE fiyatının en yakın direnci aşıp aşamayacağını veya düzeltici bir aşamanın başlayıp başlamayacağını izlemelidir.

Arbitrum Fiyat Dalgalanması ve Beklentiler

Şu anda 0,906$ ile 1,0557$ arasında seyreden Arbitrum coin, yakında direnci 1,1395$’da test edebilir. Eğer kırılırsa, bir sonraki zorluk 1,2892$ olacak. Fiyatlar kısa süre önce, bir ayda %0,74’lük küçük bir düşüşe rağmen bir haftada %23 arttı. Altı ay içinde %18,41 artış gösterdi. Madeni paranın hareketi dürtüsel görünüyor ve 72,96’lık yüksek RSI gibi güçlü göstergeler momentum gösteriyor. Eğer 10 günlük ortalaması olan 1,1798$’ın üzerinde kalırsa, trend yukarı doğru devam edebilir, ancak 0,84$’lık desteğin korunmasına dikkat edilmelidir.

Toncoin Fiyatına Genel Bakış: Yükseliş Trendinde Duraklama İşaretleri

Toncoin şu anda 5,84 ila 7,07 $ arasında işlem görüyor ve son altı ayda %166,52’lik bir artışla önemli bir yükseliş gösterdi. Bununla birlikte, geçtiğimiz hafta %8,89’luk bir fiyat değişikliği ile hafif bir düşüş görüldü. Geçtiğimiz ay boyunca, fiyat değişikliği %2,94 ile mütevazı bir seviyede gerçekleşti. Madeni para, sırasıyla 6,54 $ ve 6,48 $ olan 10 günlük ve 100 günlük ortalama fiyatların altında hareket ediyor. RSI 39,02 ve düşük Stokastik değer 11,26 iken, fiyat ivmesi yavaşlıyor gibi görünüyor, bu da konsolidasyona veya kısa vadede potansiyel olarak daha fazla düşüşe işaret ediyor. MACD seviyesi neredeyse düz ve bu yatay hareketi güçlendiriyor. Mevcut analiz, fiyatın son yükselişinden sonra düzeltici bir aşamada olduğunu gösteriyor.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre bir kripto analisti, MATIC, PEPE, ARB ve TON dikkat çekerken, mevcut piyasa ikliminde hemen kazanç elde edemeyebileceklerini gözlemledi. Blast blok zincirinde bir kazanç pazarı oluşturmak isteyen geleceği belirsiz CYBRO etkili olabilecek mi bilinmiyor. İçerik göndericisine göre CYBRO, 2024 yılının 2. çeyreğinde piyasaya sürülebilirse etkili olabileceği iddia ediliyor.

Cybro tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Cybro
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?