Nisan 12, 2024

Analist Yükselen Bu Altcoin’i Biriktiriyor: “En Güçlü Kripto Paralardan Biri”


Analist Altcoin Sherpa, kripto para piyasalarına ilişkin son tahminlerini paylaştı.

Analistin dikkat çektiği ilk altcoin, katman 2 blockchain projesi olan Mantle (MNT). Altcoin Sherpa, MNT’nin, piyasanın en iyi performans gösterenlerinden biri olduğuna inanıyor. Altcoin Sherpa, kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyelerinin (ATH’ler) üzerine çıkabileceğini öne sürüyor. “MNT: buradan biraz daha Mantle alacağım. Bence bu, hala en güçlü kripto paralardan biri olarak ATH’nin ötesine geçmeye devam ediyor” diyor.

Mantle Network (MNT) son zamanlarda dikkat çeken bir performans sergiliyor. Ancak, bu yazının kaleme alındığı sırada, MNT %1 oranında değer kaybıyla 1,29 dolardan işlem görüyor. 8 Nisan’da 1,54 dolarlık bir ATH’ye ulaşmış olmasına rağmen, bu dalgalanmalar yatırımcılar için dikkatli olmayı gerektiriyor.

Trader daha sonra Solana’nın (SOL) önceki işlem aralığının en düşük seviyesi olan 140 dolara düşebileceğini iddia etti.

“SOL: Hala 175-200 dolar aralığında alım yapmanın iyi bir karar olduğunu düşünüyorum. Gelirse 140 dolardan yüklenilebilir. Son zamanlardaki zorluklara rağmen hala bunun iyi bir satın alma olduğunu düşünüyorum.”

Son olarak analist, akıllı sözleşmeler için merkezi olmayan oracle hizmetleri sağlayıcısı Chainlink’in (LINK) güçlü temellere sahip olduğunu ancak 20,82 dolarlık direnç seviyesini kıramadığını söyledi.

“LINK: hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor. Bundan daha fazlasını bekliyordum. Genel olarak hâlâ en iyi temel kripto paralardan biri ama daha fazla yükseliş göreceğimizi düşünmüştüm.”

Bu analizler, kripto para piyasasının karmaşık doğasını ve yatırımcıların değişen beklentilerini yansıtıyor. Ancak yatırımcılar, kendi araştırmalarını yaparak ve piyasa risklerini göz önünde bulundurarak kararlarını vermelidir.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?