Aralık 8, 2019

Analist Willy Woo: Bitcoin Dip Seviyeyi Gördü Yeni Ralli Başlıyor

Kripto para sektörünün popüler isimlerinden olan Willy Woo, lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) son durumu ile ilgili bir araştırma yaptı ve BTC fiyatının bundan sonra yeni bir ralliye başlayacağını belirtti.

Bitcoin ağındaki işlem hacminin artış göstermesinin, yeni rallinin başlayacağını bizlere gösteren önemli bir indikatör olduğunu belirtti. Woo ayrıca, Kasım ayında gerçekleşen düşüş ile birlikte de Bitcoin’de dip seviyenin görüldüğünü iddia etti.

Bitcoin Yarılanmasına Kadar Yeni Ralli

Tecrübeli analiste göre, bundan sonra yaşanacak olan düşüşler ise genel resmin boyutunu değiştirmeyecek. Woo, Bitcoin’de tarılanmaya kadar yeni bir rallinin filizleneceği konusunda iddialı.

Woo kişisel hesabından attığı tweette şunları dile getirdi:

“Genelde özgüvenim yüksek olduğu zaman tweet atıyorum. Bana göre, Bitcoin’de yeni bir rallinin artık eli kullağında. Kasım ayında yaşanan düşüş ile Bitcoin dip yaptı. Buradan sonrası bana kalırsa yükseliş ile seyredecek. Bitcoin on chain işlem hacimleri de bize bunu gösteriyor.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.