Kasım 2, 2022

Çöküşü Bilen Analist Uyardı: “Bitcoin ve ETH’ye Dikkat!”

Bu yıl yaşanan çöküşü doğru tahmin etmesiyle tanınan analist Capo yeni analizlerini yayınladı. Analizler Kasım ayının Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için pek de iyi bitmeme ihtimalini gösteriyor.

“Crypto Capo” takma adlı analist ve trader Twitter hesabında yeni bir paylaşım yaptı. Analistler birkaç piyasa koşulunun Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve altcoinler için bir düşüş gösteriyor. Bu tahminlerin özellikle Kasım ayıyla sınırlandırıldığını not düşmek isteriz.

ABD doları endeksinin (DXY) yükselişte olduğunu ve S&P 500’ün (SPX) dirençle karşılaştığını belirten analist. Her ikisinin de bir kripto ayı piyasasının kilit sinyalleri olduğunu belirtti. Ayrıca altcoinlerin son zamanlarda yapay fiyat yükselişleri yaşadığını iddia etti.

“DXY yükseliyor. SPX kilit dirençte ve düşüş işaretleri veriyor. BTC ve Ethereum bir tepe oluşturdu. Çoğu altcoin sahte yükselişler gösterdi. Kârınızı koruyun. Kasım ayında yeni düşüşler olabilir.”

Bitcoin’e bakıldığında, bu ay 14.000 dolara düşmeden önce 20.000 dolarlık destek ve direnç fiyatı seviyesinde bir dönüş tahmin etti. Düşüşün, Bitcoin’in bu ay 21.000 dolarlık yüksek bir seviyeye ulaşmasından sonra gelebileceğinin de altını çizdi. Haber hazırlanırken, Bitcoin 20.425 dolardan işlem görüyordu.

Analist Capo Bitcoin tahmini

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Capo, daha sonra Ethereum’un yaklaşık 1.600 dolardan düşerek 700 ila 800 dolar fiyat aralığına düşeceğini tahmin etti. Haber hazırlanırken, Ethereum 1.577 dolardan işlem görüyordu.

Capo’nun Shitcoin Endeksi Sürekli Vadeli İşlemler tablosuna bakıldığında, endeks yakalamanın mevcut 2.344 dolarlık endeks fiyatından yaklaşık 2.150 dolara düşebileceğini tahmin ediyor.

Shitcoin endeksi verisi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?