Analist Tone Vays, Bitcoin’in 100.000 Dolar Olması İhtimalini Yeniden Değerlendirdi!

0

Kripto para tüccarı Tone Vays, Bitcoin‘in (BTC) bugünden itibaren %75’in üzerinde yükselme şansının oldukça düşük olduğunu belirtti.

116.000 aboneli YouTube kanalında konuşan Vays, Bitcoin’in 2021’de 100.000 doların üzerine çıkma ihtimalinin artık çok düşük olduğunu, ancak 2022’nin ilk üç ayında bu hedefe ulaşılabileceğini belirtti.

“Bu yıl sonuna kadar Bitcoin’in 100.000 doların üzerine çıkmasını hala istiyorum ancak bu senaryo şu an pek mümkün görünmüyor. Ancak 2022 ilk çeyreği için 100.000 dolarlık hedef hala makul.”

Tecrübeli kripto tüccarı, Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmayı başardığı takdirde, öncü kripto para biriminin yukarı doğru çıkabileceğini belirtti.

“Bitcoin fiyatının 50 günlük hareketli ortalamanın hemen altında ret alacağını tahmin ediyorum, fiyatlar da şu an bunu gösteriyor. Ancak bu reddi takiben, aynı seviye yeniden test edilirse, işte o zaman bu seviyenin birkaç hafta içinde kırılmasını ve yukarı yönlü hareket etmesini bekliyorum.”

Bitcoin‘in izlenmesi için ‘daha olası senaryonun’ aşağı doğru sarmal olduğunu belirten Vays; fiyatın küçük resimde düşüş, büyük resimde de yükselişte olduğunu belirtti.

Bitcoin yazı yazılırken 56.300 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın