Eylül 28, 2023

Analist Tercihini Açıkladı: Bu Kripto Varlık Birikim Fırsatı Sunmaya Hazırlanıyor!


Kripto trader’ı Michaël van de Poppe, son dönemdeki olumsuzluklara rağmen önümüzdeki aylarda Bitcoin (BTC) üzerinde yükseliş eğilimi olduğunu ifade ediyor.

Yeni bir videoda Van de Poppe, 162.000 YouTube abonesine Bitcoin’in birikim fırsatları sunan seviyelere ulaşmanın eşiğinde olduğunu söylüyor.

Analist ve trader’a göre, BTC daha sonra bir yükseliş trendi başlatabilir.

 Nihayetinde, Bitcoin burada bir konsolidasyon alanına giriyor ve bu da burada 25.600 ila 25.800 dolar arasında bir yeniden test yapmamızı çok muhtemel kılıyor. Eğer bu bölgede bir yeniden test yaşıyorsak, girişlerimi satın almaya başlamak istediğim bölge budur çünkü bu yeniden test nihai yeniden testtir …

Eğer bunu elde edemeyeceksek, 26.500 doların tersi – pozisyonlarımı da etkinleştirmek istediğimi düşündüğüm alan bu olacak. Ardından 28.000 doları hedeflemeye başlayabiliriz ve daha sonra da genel olarak çok olumlu olacak 4. çeyrek projeksiyonunda daha yüksek rakamları, 30.000 dolar+ veya daha fazlasını hedeflemeye başlayabiliriz.

Van de Poppe, BTC’nin mevcut fiyat hareketinin, önceki yarılma öncesi yılda tanık olunanlara benzer olduğunu söylüyor.

“200 haftalık EMA’nın (üssel hareketli ortalama) üzerinde kaldığımız sürece, büyük olasılıkla yukarı yönde devam edeceğiz. Ve 2015 ve 2016’da tanık olduğumuz dönemle çok benzer olmaya başlıyor. Bu durumda, buna ihtiyacımız vardı, ancak daha sonra konsolide olmaya ve yükselişe geçmeye başladık.

Bu dönemde de yavaş ama emin adımlarla fiyatların yükselmeye başlaması ve genel olarak piyasalarda yukarı yönlü bir durum yaşanması çok muhtemel.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 26,410 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?