Şubat 11, 2023

Analist Tarih Verdi: Bu Altcoin İçin %500’lük Ralli Mümkün

Kripto para sektörünün yakından takip ettiği YouTube kanalının sunucusu ve stratejisti, Ethereum (ETH) tabanlı bir altcoin için yükseliş beklediğini açıkladı.

InvestAnswers kanalının anonim sunucusu, yeni bir videoda 441.000 YouTube abonesine, blockchain veri indeksleme protokolü The Graph’ın (GRT), merkezi olmayan ağlar açısından baskın arama motoru olduğunu söyledi.

“Şimdi Graph, iki yılı aşkın bir süre önce dikkatimi çekti çünkü o, blockchain’in Google’ı ve Web3’ün şeffaflığa ihtiyacı var.”

InvestAnswers sunucusuna göre altcoin, önümüzdeki boğa sezonunda mevcut seviyelerden yaklaşık %521 oranında yükselebilir.

“The Graph’ın bir sonraki boğa koşusunda 1 doları aşabileceğine inanıyorum. Ve unutmayın, bu şu andan itibaren altı ay, 14 ay veya bir buçuk yıl sonra başlayabilir. Bununla birlikte, mevcut fiyatın 7 katı olan 1 doların üzerine çıkacağına inanıyorum ki bunu düşünmesi biraz çılgınca. Riskli ama ödülleri de var.”

Altcoin basın zamanında 0.161 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Bununla birlikte, InvestAnswers sunucusu, takipçilerinin kaçırma korkusuna (FOMO) dayanarak acele etmemeleri gerektiğini de ekliyor. Graph, tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0.052 dolara ulaştığı Kasım 2022’den bu yana %200’ün üzerinde arttı. Analiste göre kayda değer yükseliş göz ardı edilmemeli.

“Graph büyük bir koşu yaptı. Çok kısa bir sürede 3 katına çıktı. Diğer tüm isimlerin %800, %900 artması gibi o coşkudan geri adım atıyor. Yani finansal tavsiyesi değil, ama sıkı durun. Bir tür FOMO’ya kapılmayın.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?