Analist Tarih Verdi: Bitcoin ATH’si İçin Hazırlanın!

Deneyimli emtia trader’ı Peter Brandt, yakın tarihli bir tweet’te, Bitcoin fiyatına ilişkin güncel tahminini açıkladı. Analist ufukta BTC için yeni bir ATH öngörüyor. İşte detaylar.

Dün bildirdiğimiz üzere deneyimli trader ve analist Peter Brandt, eski Coinbase CTO’su Balaji Srinivasan’ın 1 milyon dolarlık Bitcoin tahminini “aptalca” olarak nitelendirmişti. Brandt, bu tahmine farklı bir isim üzerinden bir kez daha tepki gösterdi. Ancak, buna ek olarak son açıklamasında BTC’nin yeni ATH’si için kendi tahminini yaptı.

Analistin Bitcoin Tahminlerine Tepkisi

Bazı piyasa uzmanlarına göre Bitcoin için ayı sezonu henüz bitmedi. Buna ek olarak BTC önceki zirvesinin oldukça altında 27.000 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Brandt’a göre, dünyanın en popüler kripto parası Bitcoin, yeni tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) 12 ay kadar uzakta.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Peter’ın tahmini, kripto yazarı ve analist Cheds’in tweet’ine bir yanıt olarak geldi. Cheds Balaji Srinivasan’ın 1 milyon dolarlık BTC fiyat tahminine yanıt olarak, BTC fiyatının önümüzdeki 90 gün içinde 50.000 dolara yaklaşmayabileceğini söyledi.

“Merak ediyorsanız: BTC’nin değil 1 milyona, önümüzdeki 90 gün içinde 50 bine bile yaklaşması pek olası değil”. 

Basın zamanında, Bitcoin 27.472 dolar seviyesinde işlem görüyor. Bitcoin bu seviyeye ulaşmak için, ayı sezonu ve küresel bankacılık krizinin ortasında geçen hafta %25’lik bir artış yaşadı. Galaxy Research’ten Alex Thorn’un dünkü tweet’ine göre, BTC fiyatının SVB çöküşünden bu yana %45 arttığını da belirtmekte fayda var.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.