Ağustos 29, 2023

Analist Takip Ettiği Üç Altcoin’i Açıkladı: Sadece Bunlar Yükselecek!


Kripto para dünyasının dinamikleri sürekli olarak değişiyor ve yeni projeler ortaya çıktıkça, yatırımcılar da dikkatlerini potansiyel büyüme fırsatlarına çeviriyor. Bu bağlamda, yakından takip edilen bir kripto para analisti, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) yanı sıra olumlu düşündüğü yalnızca üç proje daha olduğunu daha açıkladı.

Cantering Clark olarak da bilinen The Flow Horse takma adıyla tanınan analist, ilk olarak Solana’nın (SOL) büyük bir yükseliş potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

SOL, son dönemde kripto para piyasasındaki önemli projelerden biri olarak öne çıktı. Yüksek işlem hızı ve düşük işlem ücretleri gibi avantajlar sunan Solana, özellikle merkezi olmayan uygulamaların (DeFi) ve non-fungible token’ların (NFT) popülerliğinin artmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Bu faktörler, Solana’nın Ethereum’a olan rekabetini artırdı.

Analist, SOL’un Ethereum’un başlangıç dönemlerini tekrar yaşama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Ethereum, piyasadaki en büyük akıllı sözleşme platformlarından biri olarak kabul edilirken, başlangıcında benzer zorluklarla karşılaşmıştı. Ancak zaman içinde Ethereum, büyük bir ralliye imza attı.

Geçtiğimiz ay The Flow Horse, Solana’nın fiyat hareketini ETH’nin ilk günleriyle karşılaştırdı ve SOL’un belki de 2024 sonlarında tüm zamanların en yüksek seviyelerini kırabileceğini öne sürdü.

“Özel bir grupta, bu yılki yükselişte en iyi performans gösteren altcoin seçimim SOL oldu. (…) ETH ile SOL arasındaki başlangıcı gösteren bu grafiği paylaştım ve hala SOL’un da aşağı yukarı aynı şeyi yapacağını düşünüyorum.” 

Analist aynı zamanda kripto türev borsası platformu Phemex’in henüz piyasaya sürülmemiş yardımcı token’ı konusunda da iyimser. Analist yaklaşan altcoin hakkındaki tezini desteklemek için diğer borsa token’larının güçlü performanslarına dikkat çekti.

“Aslında henüz piyasaya çıkmamış ancak çıkarılabileceğine inandığım bir token var. Phemex’in bu çeyrekte bir token’ı çıkacak ve benim basit tezim şu: Diğer borsa token’larına bakın.” 

Son olarak analist, Rollbit’in yerel token’ı RLB’de yükseliş beklediğini açıkladı. Analistin bu altcoin hakkındaki düşünceleri şu şekilde:

“Evet, olumsuz paylaşımlarım nedeniyle çok fazla tepki alıyorum ancak uzun vadede yükselişe geçtiğim şeyler Bitcoin, ETH ve henüz piyasaya çıkmamış yeni projeler. Rollbit token’ı bir istisna.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?