Şubat 8, 2024

Analist Tahminiyle Kripto Arenasında Heyecan Yarattı: Altcoin Bu Fiyata Doğru İlerliyor!

Tanınmış bir kripto analisti, piyasa değeri açısından ikinci sırada yer alan Ethereum ‘a (ETH) ile ilgili yükseliş hissiyatını dile getirdi. Kripto stratejisti Michaël van de Poppe, ETH’nin Nisan 2022’den bu yana görmediği 3.500 dolarlık bir fiyata doğru ilerlediğini ifade etti. Van de Poppe’nin grafiğine göre, Ethereum’un yaklaşık 2.145 dolarlık bir direnç seviyesini destek bölgesine dönüştürdüğü görülüyor.

Ethereum fiyat grafiği

Ethereum, Van de Poppe’nin yükseliş fiyat hedefinin yaklaşık %48 altında, şu anda 2.358 dolardan işlem görüyor.

Analiste göre, Ethereum’un ikinci en büyük kripto varlığının ölçeklenebilirliğini artırmayı ve işlem maliyetlerini azaltmayı amaçlayan yaklaşan Dencun yükseltmesi, yükseliş katalizörü olarak daha fazla hizmet edecek.

Haber yazıldığı sırada ETH, 0,05506000 BTC’den (2.455 dolar) işlem görüyor.

Bitcoin’e dönen Van de Poppe, öncü kripto varlığının Nisan ayında planlanan yarılanmadan önce 48.000 dolara ulaşabileceğini ifade ediyor.

Bitcoin seviyeler arasında kalıyor. Bu da hala bir konsolidasyon dönemi olduğu anlamına geliyor ki ben Ethereum’un, özellikle de yükseltmeler başarılı olacaksa, daha iyi performans göstermeye başlayacağını düşünüyorum.

Bitcoin bu haber yazıldığı sırada 42.978 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?