Ekim 9, 2022

Analist: Piyasa Tekrar Düşerse Bu Altcoin’den Toplayacağım!


Son güncellenme : 10.10.2022 - 00:35

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ripple’ın dijital token’ı XRP‘nin şu anda kripto piyasasında en iyi görünen grafiklerden birine sahip olduğunu bildirdi.

YouTube kanalında yayınladığı yeni bir strateji videosunda konuşan DonAlt takma isimli analist, kripto piyasası yeni bir satış baskısıyla karşı karşıya kalırsa XRP’yi satın almaya hazır olduğunu belitti.

“Bitcoin’de aşağı yönlü bir kırılma olursa, satın almak istediğim tek kripto para XRP.” 

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere popüler analist, daha fazla satın alım işlemi yapmak için XRP’nin tekrar 0.38 dolar veya altında işlem görmesini dört gözle bekliyor. Buna karşın, altcoin fiyatının mevcut yükseliş modeli ve eğilimi göz önüne alındığında bunun gerçekleşmeme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyor.

“Sadece grafiğe bakıyorum [ve] bence bu yükselmek istiyor gibi görünüyor.”

DonAlt ayrıca altcoin tahminin grafiklerin ötesine geçtiğini belirtti. Kripto para analisti, XRP’nin dağıtımını denetleyen sınır ötesi ödeme firması Ripple’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden davayı kazanacağından emin. Dahası analiste göre Ripple davayı kazandığında, zor durumdaki dijital varlık meteorik bir fiyat artışı görecek.

“Hala davayı kazanacaklarını düşünüyorum, bu yüzden kriptoda herhangi bir dip, bence XRP’yi zorlayacak. Bitcoin işlem çiftinin (XRP/BTC) de gerçekten iyi göründüğünü biliyorum. Şu anda kriptoda en iyi görünen tablolardan biri.” 

CoinMarketCap’e göre, bu raporun sunulduğu sırada altcoin, son 24 saatte %1.82’lik bir fiyat artışı ve son 7 gün içinde %16’lık bir artışla 0.5402 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : TimesTabloid

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?