Eylül 26, 2023

Analist Paylaştı: Bu Altcoin, Yaklaşan Güncellemeyle %40’lık Patlama Yapabilir!


Kripto para piyasası, sürekli olarak dalgalanmalarla ve belirsizliklerle dolu bir dünya olarak bilinir. Ethereum (ETH) gibi önde gelen dijital varlıklar da bu dalgalanmaların bir parçasıdır ve fiyat tahminleri konusunda uzmanlar arasında farklı görüşler ortaya çıkmaktadır. Bu noktada, analist Inmortal’ın lider altcoin Ethereum’un 2023 sonuna kadar nasıl bir performans sergileyebileceği konusundaki görüşleri dikkat çekti.

Takma adlı analist Inmortal’a göre, Ethereum’un 2023 sonuna ermeden önce muhtemelen önemli ölçüde daha yüksek fiyatlar görmesi beklenmektedir. Bu, Ethereum topluluğu ve yatırımcıları için heyecan verici bir gelişme olabilir. Ancak, analist bu yükseliş başlamadan önce 1.300 dolar seviyelerine bazı düzeltmelerin gelebileceği olasılığını da göz ardı etmiyor.

 “ETH’de böyle bir şey bekliyorum. Stratejim aynı, 1.500 dolar da olsa, 1.300 dolar da olsa biriktirmeye devam ediyorum. Basit plan, basit yaşam.” 

Analistin paylaştığı grafiğe göre Ethereum, yıl sonuna kadar 2.000 dolar seviyelerine kadar çıkabilir. Bu, Ethereum’un hala büyüme potansiyeline sahip olduğunu ve yatırımcılar için çekici bir varlık olarak kalabileceğini göstermektedir. Grafik ayrıca Ethereum’un 2024’ün ilk çeyreğinde 2.500 doların üzerine çıkabileceğini gösteriyor.

Inmortal lider altcoin dışında Bitcoin’i (BTC) de inceliyor. Analist, lider kripto paranın 27.300 dolarlık direncine geri dönmeden önce 25.800 dolarlık desteği tekrar ziyaret edeceğini öngörüyor.

“25.800 dolar, long pozisyon tercih edeceğim tek seviye.” 

Bunların yanında Inmortal merkezi olmayan finans (DeFi) programlama ortamı olan Radix’i (XRD) de yakından takip ediyor. Inmortal’a göre, proje Babylon güncellemesi ana ağ lansmanına hazırlanırken RDX 0,086 dolar seviyesine doğru bir adım daha atmaya hazırlanıyor. Projenin web sitesine göre Babylon güncellemesi, Radix için “güçlü” akıllı sözleşme işlevlerini etkinleştirecek ve “canlı bir DeFi ekosistemini başlatacak.”

“Ders kitabı niteliğinde yeniden test, o zamandan bu yana %30 arttı. Ana ağ lansmanı 3 gün içinde (başlatılacak). Babylon.”  

XRD basın zamanında 0,061 dolar seviyesinde işlem görüyor. Analistin 0,086 dolarlık hedefine doğru yükseliş, altcoin için yaklaşık %40’lık bir artış temsil ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?