Aralık 8, 2023

Analist: %980 Patlayan Bu Meme Coin’e Dikkat, Er Ya Da Geç Düşecek!

Kripto para analisti Altcoin Sherpa, kripto piyasasının dikkat çeken ancak volatil meme coin’lerinden biri olan Bonk (BONK) hakkında önemli uyarılarda bulundu. Sherpa’nın yaptığı analiz, Bonk’un mevcut yükseliş trendinin sona erme ihtimali olduğunu ve büyük bir düşüşün kapıda olabileceğini gösteriyor. Ancak, analist aynı zamanda bu tip meme coin’lerle ilişkili riskleri vurgulayarak, yatırımcılara dikkatli olma çağrısında bulunuyor. Ayrıntılar haberimizde…

BONK, 8 Kasım’dan bu yana yaklaşık %980 artışla 0,00001232 dolar seviyesinde işlem görüyor. Daha önce bildirdiğimiz üzere meme coin bu süreçte rekor seviyeler ulaştı.

Ancak Altcoin Sherpa, Bonk’un (BONK) değerinde önemli bir düşüş öngörüyor. Bununla birlikte, şu an meme coin ticaretinde short pozisyon açmanın riskli olabileceği konusunda uyarılarda bulunarak, bunun “hızlı bir trenin önüne adım atmak gibi” olduğunu ifade ediyor. Ayrıca, kaldıraç kullanımından kaçınılması gerektiğini ekliyor ve yatırımcılara piyasa trendlerini yakından izlemelerini, aceleci kararlar almamalarını öneriyor.

“BONK: Bu durum bir çeşit tepe noktası olana kadar hızlanmaya devam edecek. Birkaç gün önce giriş yaptım ve ralliye devam ediyor; Dün yarısını aldım ve bu yolculuk sırasında kar almaya devam edeceğim. Hata yapmayın, er ya da geç düşecek.”

BONK coin grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Analiste göre, grafik analizi, BONK’un 0,0000110 dolar veya 0,00000752 dolar civarındaki önceki destek seviyelerine düşebileceği ihtimalini ortaya koyuyor. Bu durum, yatırımcılar için potansiyel bir risk oluşturabilir.

Analist Solana’ya ilişkin tahminini de güncelledi ve altcoin için yeni bir yükseliş öngörüsünde bulundu.

“SOL: burada yukarı yönlü bir kırılma var, bunu görmek hoşuma gidiyor. Sırada 80 dolar var (kesinlikle gelmeli) ve ondan sonra baktığım bir sonraki kilit seviye 116 dolar. Hala piyasadaki en güçlü coin’lerden biri.”  

Solana grafiği

Son olarak Altcoin Sherpa, katman 1 blockchain Avalanche’ın (AVAX) yakında mevcut değerinin %42’sinden fazla artabileceğini tahmin etti.

“AVAX: Bu mevcut bölgenin biraz ilginç bir geri çekilme noktası olduğunu düşünüyorum, ancak sonuçta orta vadede daha yüksek seviyeler göreceğimizi düşünüyorum. 40 dolar ya da buna benzer bir şey düşünüyorum. Diğerleri ölürken SOL ve AVAX gibi güçlü 2021 chain’lerinin oldukça iyi durumda olduğunu görmek ilginç.”    

AVAX fiyat grafiği

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?