Analist O Altcoin için Patlayıcı Tahminini Güncelledi: %2200’e Varan Ralli Mümkün!


Kripto analisti “Bobby A”, yaptığı son paylaşımda XRP fiyatındaki yükseliş görünümünü teyit etti. Analist, daha önce belirttiği hedef fiyat aralığının mevcut piyasa durumuna rağmen değişmeden kaldığını açıkladı.

Bobby A, özellikle XRP’nin 8 dolarlık kritik seviyeye ulaşmasının kaçınılmazlığı ve 13 dolarlık daha iddialı çift haneli bölgeye potansiyel girişimi konusunda artan güvenini dile getirmeye devam ediyor.

Analiste göre SEC davasında gelen “kısmi zafer” sonrası fiyat 8-13 doları teyit etti. Analist, kripto piyasasında önemli çalkantıların yaşandığı 3 Ocak gününe hızlıca ilerleyerek hedefinde bir güncelleme yaptı. O gün XRP %15’lik bir düşüşle 0,6381 dolardan 0,5393 dolara geriledi.

Analist fiyatın bu hedefe ilerliyor olmasına karşın ilerleyişinin düz bir çizgi olmadığının da altını çizdi. Analiste göre mevcut yükseliş eğilimi devam ettikçe nihai hedef mümkün olacak.

XRP’nin mevcut piyasa değeri olan 0,5666 dolardan 8 dolar hedefine ulaşması halinde, %1.310 gibi etkileyici bir büyüme oranına ulaşacağı tahmin ediliyor. 13 dolarlık üst hedef ise %2,195’lik daha da önemli bir yatırım getirisi anlamına geliyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?