Mart 9, 2024

Analist Nicholas Merten Altcoin Piyasasına İlişkin Yeni Ralli Tahminlerini Paylaşt!

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, genel piyasa rallisinin tam ortasında dört altcoin hakkında görüşlerini paylaştı.

Merten, öncelikle ödeme odaklı blok zinciri ağı Stellar (XLM) hakkında konuşarak, XRP’nin “tipik bir indirim aralığında” olduğunu belirtiyor.

XLM’nin, Bitcoin’e (XLM/BTC) karşı %200’ye kadar değer kazanabileceğini öne sürüyor.

“Burada XLM ile Bitcoin’e karşı 3 kat, 0,00000200 BTC’den 0,00000600 BTC’ye kadar bir fırsatınız var. Bu tür oyunları seviyorum.”

XLM’nin şu anda 0,00000210 BTC’den (0,14 dolar) işlem görüyor.

Merkezi olmayan finansa (DeFi) yönelen ve takip edilen analist, Aave (AAVE), Compound (COMP) ve Uniswap (UNI) gibi bazı altcoinlerin aşırı satıldığını vurguluyor.

nicholas merten altcoin tahmininde bulundu

Aave ile ilgili olarak, merkezi olmayan borç verme protokolünün ABD doları karşısında “güzel bir trend” içinde olduğunu ve bu durumun daha fazla yükseliş potansiyeline işaret ettiğini belirtiyor.

AAVE’nin şu anda 130 dolardan işlem görüyor.

Compound için, “Güzel ve sağlam bir momentum. Bu oyunlardan bazılarının üzerine inşa edilen sağlam temel, Mayıs 2021’deki [~854 $] yüksek seviyelerden çok uzakta… Ve oraya kadar gideceğini söylemiyorum.” diyor.

Compound’un şu anda 87,07 dolardan işlem görüyor.

Uniswap’e dönerek, UNI’nin “gerçekten güçlü bir başka oyun” olduğunu ifade ediyor. Ethereum (ETH) ile birlikte Uniswap ve piyasa değerine göre ikinci en büyük blok zinciri üzerine inşa edilen diğer DeFi tokenlerinin katalizör görevi görebileceğini belirtiyor.

“Ethereum piyasada yükselmeye başladıkça bu varlıklardan bazılarının gerçekten yükselmeye başlayabileceğini düşünüyorum.”

UNI’nin şu anda 14,95 dolardan işlem gördüğünü belirtiyor. Ethereum ise Ekim ortasından bu yana yaklaşık %150 artışla 3.975 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?