Eylül 29, 2023

Analist Müjdeyi Verdi: Bu Altcoin Düşüş Trendini Kırdı!


Kripto para dünyasının tanınmış isimlerinden biri olan analist Rekt Capital, Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda potansiyel bir düşüş yaşayabileceğini öne sürdü. Ayrıca popüler altcoin Chainlink hakkındaki tahminini güncelledi. İşte detaylar…

Kripto para dünyasının önde gelen analistlerinden biri olan Rekt Capital, Bitcoin’in yakın gelecekte bazı zorluklarla karşılaşabileceği konusunda bir dizi uyarıda bulundu. Analist, bu görüşünü teknik analize dayandırdı ve Bitcoin’in tarihsel fiyat hareketlerini inceledi. Takma adlı analiste göre, BTC önümüzdeki haftalarda lower high (bir önceki zirveden daha aşağıda yeni zirve) oluşturabilir.

“BTC 

2019’daki döngüsünde aynı noktada BTC bir lower high oluşturdu 

Eğer BTC önümüzdeki haftalarda bir lower high oluşturursa, bu, döngünün ilerleyen dönemlerinde yaşanabilecek bir higher low (bir önceki dipten daha yukarı da yeni dip) yeniden testi için daha fazla onay anlamına gelecektir.”

Analiste göre BTC şu anda boğa piyasası destek bandında yer alıyor.

“BTC, hareketli ortalamaların Boğa Piyasası Destek Bandı kümesine geri döndü ve bunların ötesine geçmekte zorlanıyor.”

Analist ayrıca potansiyel olarak oluşmakta olan Bitcoin fraktalına ilişkin “güncelleme” olarak adlandırdığı bir grafiği de paylaştı.

“BTC 

Ayı Piyasası Fraktal güncellemesi.”

BTC, basın zamanında 26.409 dolar seviyesinde işlem görüyor. Rekt Capital’ın yayınladığı grafik, Bitcoin’in 18.500 dolar seviyelerine kadar düşme riskini vurguluyor. Bu, piyasanın gelecekteki seyri hakkında dikkatli olunması gerektiği anlamına geliyor. Ancak, kripto para piyasası genellikle tahmin edilmesi zor dalgalanmalara sahiptir ve analistlerin görüşleri her zaman kesin sonuçlar doğurmaz.

Rekt Capital BTC dışında popüler altcoin Chainlink’i de inceliyor. Analist, LINK’in yakın zamanda düşüş trendini kırdığını ve yükseliş için yer olabileceğini savunuyor.

“LINK

Chainlink Makro Düşüş Trendini kırdı.”

LINK, basın zamanında son yedi günde %11,6 artışla 7,70 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?