Ocak 19, 2023

Analist Metaverse Coin’e Dikkat Çekti: Zor Günler Kapıda!

Popüler kripto trader’ı Cameroun Fous, blockchain oyun platformu Gala token görüşlerini açıkladı.

Trader, Gala’nın 0,040 doların altına düştüğü bir tahmin paylaşarak yatırımcıları korkuttu. Bu senaryonun gerçekleşmesi fiyatı %10’dan daha fazla düşürecektir.

Bu haber yazılırken GALA, mevcut piyasa düşüşlerine paralel olarak %12,2 düşüşle 0,044 dolardan işlem görüyordu. Token, 17 Ocak’ta 0,055 dolar seviyesine yakın bir çift tepe oluşturdu ve o zamandan beri istikrarlı bir şekilde düştü.

GALA için Kritik Günler Kapıda

Düşüş devam ederse, GALA bir sonraki günlük MA 200’de 0,040 dolarda destek arayabilir. Bu senaryoda, boğalar güç toplayabilir ve 0,055 dolarlık yüksek seviyeyi bir kez daha yeniden test etmek için bir ralli başlatabilir.

Fous’un grafiğine göre, GALA saatlik grafikte hala yükselen bir trend içinde, bu nedenle boğalar blockchain oyun token‘ı fiyatını yükseltmek için düşüşten yararlanabilir.

Günlük grafikte GALA, bir kırılmaya yol açabilecek üçgen bir formasyon oluşturuyor, ancak daha fazla düşüş olasılığı göz ardı edilemez.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere piyasadaki “metaverse hype’ından” yararlanmayı başaran metaverse coin, Ocak ayında %138 artış kaydetti.

On-chain analitik firması Santiment, token fiyatını yükseltenleri “balinalar” ya da “büyük sahipler” olarak adlandırdı. Santiment, fiyatlar yükseldikçe 100.000 doları aşan işlemlerin sayısının iki ayın en yüksek seviyesine çıktığını gözlemledi.

GALA’nın temelleri dikkate alınması gereken bir faktör olmaya devam ediyor. Bununla birlikte, daha geniş piyasa hareketleri bu konuda daha önemli olabilir.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?